לאחר סיבוב ראשון חלש שלא עמד בציפיות, ברק בכר והפועל באר שבע יפתחו מחר (שבת) את הסיבוב השני בליגת העל ויקוו לעשות זאת ברגל ימין.

מלך שערי הקבוצה, בן שהר, סובל מרגישות ונמצא בספק. שהר התלונן על הכאבים ביממה האחרונה וההחלטה לגבי שיתופו צפויה להתקיים בסמוך למועד המשחק. במידה ולא יהיה כשיר, חן עזרא, שנראה טוב באימונים, צפוי להחליפו.

חן עזרא. צילום: זאב דיקמן

כאב ראש אחד נחסך לצוות המקצועי לאחר שמיחאי קורהוט כשיר ואמור לפתוח בהרכב. במשחקים האחרונים, נאלצו בקבוצה לאלתר עם הצבתם של חאתם אלחמיד ומתן אוחיון בעמדת המגן השמאלי, זאת בגלל שגם אורן ביטון וגם מחליפו ההונגרי היו פצועים.

מאמן הקבוצה, ברק בכר, דיבר על התחושות לקראת המשחק: "נצטרך לשפר ולהתחיל סיבוב חדש בצורה טובה יותר מבחינת הרבה דברים, בין היתר ספיגות בעיקר בחלק האחרון של הסיבוב, במיוחד אחרי שהובלנו. זה משהו שאנחנו צריכים לתת את הדעת ולשפר את זה גם מבחינת ניצחונות ונקודות, היו משחקים שהיו בידיים שלנו ואיבדנו ואת זה נדאג לשפר בסיבוב השני".

מי שייאלץ להיזהר מספיגת כרטיס צהוב הוא חאתם אלחמיד, שסוחב כרגע ארבעה צהובים. במידה ויספוג אחד במשחק מחר, הוא יחמיץ את המשחק באצטדיון בנתניה מול מכבי תל אביב שייערך בעוד שבוע וחצי.