לקראת סיום הסיבוב השני של לגת העל בכדורסל, הפועל באר שבע בני שמעון נמצאת בתקופה לא טובה. אמש ספגו האדומים הפסד ליגה שלישי ברציפות.

מראש, הסיכויים לנצח את הפועל ירושלים באולמה הביתי לא היו גבוהים במיוחד, אך גם בהתמודדות הזו, כפי שקרה בשני המשחקים האחרונים, החניכים של רמי הדר הציגו יכולת נרפית לאורך חלק גדול מהמשחק והיה נראה כי הם לא מהווים יריב שקול.

המשחק דווקא נפתח בצורה נהדרת ובאר שבע אף עלתה ליתרון 12:3. אבל, כמו שקרה לאורך כל המשחק, ברגע שהירושלמים העלו הילוך, באר שבע כבר לא יכלה לעצור אותם. בסיום הרבע הראשון התוצאה הייתה 15:15 ואילו לרבע השני האורחים כלל לא עלו והמחצית הסתיימה ביתרון 42:29 לירושלים.

ג'ורדן סווינג היה זה שניסה לקחת על עצמו את הקאמבק ברבע השלישי והוא הצליח לעשות זאת, בערך. הפער צומק ל-6 נקודות בלבד אבל האדומים של עודד קטש התעוררו וברחו חזרה ליתרון גדול – 67:51 בסיום הרבע השלישי.

צילום: חן עזרן

בדומה למשחק מול נס ציונה, גם הפעם, באר שבע התעוררה "מעט מדיי מאוחר מדיי". הרבע הרביעי היה טוב והפער אף הצטמצם ל-6 נקודות בלבד, אך, שוב, בירושלים לחצו על דוושת הגז וסיימו את המשחק עם 89:79 וללא דרמות מיוחדות.

ביום ראשון הקרוב תארח באר שבע בני שמעון את עירוני נהריה בהיכל הקונכייה. בקבוצה מודעים לעובדה שנהריה יריבה שנחותה מהם על הנייר והפסד במשחק הזה ייחשב כישלון.