נקמה או מלחמה צודקת על יחס ראוי? תלוי את מי שואלים. קבוצת כדורגל הנשים של הפועל באר שבע נסעה אמש למשחק חוץ מול אס"א תל אביב, אך המשחק בסופו של דבר לא התקיים בשל החלטת הקבוצה האדומה.

לטענת אנשי באר שבע, חדר ההלבשה שניתן להן לא היה ראוי לרמה כזו. לדברי אנשי הקבוצה, כבר בהגיען למתחם, גילו כי חדר ההלבשה קטן מאוד. "אנחנו הקטנו את חדר ההלבשה בכוונה? איך 18 שחקניות יכולות להתלבש בחדר בגודל הזה? לא הבאנו סגל מיותר, זה סגל הקבוצה. היינו צריכות מקום למיטת טיפולים כדי לבצע טיפולים עבור שחקניות פצועות ולא היה ניתן להכניס מיטה כזו בחדר כזה" אמרה מנהלת הקבוצה, אנדראה ברחולץ.

צילום: אנדראה ברחולץ

לאחר שהתלוננו על הנושא בפני אנשי הקבוצה המארחת, אס"א תל אביב, הוצע פתרון חלופי שלדברי אנשי באר שבע לא היה הולם. גורם בקבוצה מסר כי חדר ההלבשה החלופי היה במרחק של כשבע דקות הליכה מהאצטדיון, וכלל לא היה במתחם עצמו. בנוסף, "חדר ההלבשה" היה בכלל במתחם של בריכה ציבורית ואם היו מסכימים לשהות בו, השחקניות היו נדרשות להתארגן יחד עם אזרחים שבאו ליהנות משחייה לילית.

כמו כן, בבאר שבע נשמעו טענות כלפי אנשי אס"א תל אביב: "אם חדר ההלבשה שניתן לנו אמש היה כל כך ראוי, למה הקבוצה המארחת לא הסכימו להחליף אתנו ולהתארגן בו? כנראה שהן יודעות שיש יתרון עצום לקבוצה הביתית שלא מאפשרת התארגנות תקינה לקראת המשחק ליריבות שלה".

צילום: אנדראה ברחולץ

נזכיר כי האירוע הזה מגיע בצל האירועים ביום שני האחרון, שהביאו לסגירת אצטדיון "וסרמיל" לשבועות הקרובים בשל הליקויים שנמצאו בו. האדומות הודפות את הטענות כי האירוע שהתרחש אמש הוא "נקמה" אך באותה נשימה "מורידים את הכפפות" מול אס"א תל אביב ובכירים בקבוצה השמיעו ביקורת וטענו לראשונה כי השחקניות מתל אביב הן אלה שלכלכו את חדר ההלבשה בוסרמיל לאחר המשחק, ואז הפיצו את התמונות ברשת וגרמו לסגירת האצטדיון.

ההתאחדות לכדורגל תקבל בימים הקרובים את גרסת שופט המשחק לאירועים ביום חמישי ובהתאם לכך תחליט מה יעלה בגורל המשחק והאם יש להעמיד את הקבוצות לדין.