ארבעה ימים לאחר התבוסה הקשה למכבי תל אביב, אירחה הערב הפועל באר שבע את מ.ס אשדוד מתחתית הטבלה.

פתיחת המשחק הייתה רותחת עבור באר שבע, אך האדומים לא הצליחו לכבוש. מספר מצבים קורצים שרקו ליד שערו של רועי משפתי, אך לוח התוצאות נותר מאופס.

נייג'ל האסלבנק. צילום: זאב דיקמן

בדקה ה-25 כר הדשא הפך לשדה קרב. עמראן אלקרנוואי, שמושאל מהפועל באר שבע, דחף את אריק סאבו ללא כדור. סאבו הגיב בצורה חסרת פרופורציה עם חניקה שלקוחה מעולם ה-WWE ולא מעולם הכדורגל. במקום התפתחה מהומה גדולה שבסופה הרחיק השופט דניאל בר נתן את סאבו בכרטיס אדום ישיר ואילו הסתפק בצהוב לאלקרנוואי.

שתי דקות מאוחר יותר, יחסי הכוחות השתוו. לואי טאהא הצליח לסחוט דחיפה מדודו ביטון, שכבר היה עם צהוב. השופט בר נתן לא היסס, שלף לעברו את השני והותיר עשרים שחקנים על כר הדשא. המשחק המשיך להיות עצבני וחילופו של בן שהר במראוון קבהא לא הוסיף רוגע לקהל האדום, ששרק בוז. המחצית הסתיימה ללא שערים אך עם המון אמוציות.

1-0 זה מספיק. צילום: זאב דיקמן

גיא משפתי המשיך לנעול את שערו בפתיחת המחצית השנייה. גם אחרי שמיגל ויטור כבר הכניע את השוער המצויין, הכדור שלו חלף סנטימטרים מהקורה. מפלס הלחץ בטרנר עלה, עד שהר הגעש התפרץ בדקה ה-62. דיא סבע מסר כדור נהדר להאסלביינק, שהתגבר על שמירה כחולה, וכבש בקור רוח את השער היחיד במשחק.

עד לסיום המשחק, דיא סבע ודן ביטון (לאשדוד) היו רשומים על החמצות גדולות. מי שלבטח ייזכר מהמשחק הזה הוא עמראן אלקרנוואי. השחקן, שמושאל מבאר שבע, זכה לשריקות בוז ולקללות בכל פעם שנגע בכדור. חזרה שלו לקבוצה לא תתקבל בברכה. מנגד, אריק סאבו צפוי לעמוד לדין ולספוג עונש הרחקה של לפחות שני משחקים מבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

ביום ראשון הבא תתארח הפועל באר שבע למשחק צמרת אצל בני יהודה.

צילומים: זאב דיקמן