זה היה באוויר והיום הוכרז רשמית - אוהד כהן עוזב את מועדון כדורסל הפועל באר שבע בני שמעון. לאחר האירועים שקרו במהלך הניצחון הגדול על מכבי אשדוד/באר שבע טוביה, כינסה הקבוצה מסיבת עיתונאים בה השתתפו מנכ'ל הקבוצה, תומר ירון וכהן עצמו.

רמי הדר. צילום: זאב דיקמן

השיח סביב התקרית שארעה ביום שני גלש גם לרשתות החברתיות, שם הביעו האוהדים ביקורת על ספסולו של כהן. חלק מהאוהדים טענו כי כהן הוא הסמל היחיד שנותר במועדון ועזיבה שלו תגרום גם לאוהדים הנאמנים המעטים, יחסית, שיש לקבוצה - לשקול את הגעתם להיכל.

אוהד כהן: "היו פה כמה ימים לא פשוטים בשבילי. מבחינה רגשית, תחושות שחייתי איתם. אני מאוד אמוציונאלי. הרגש מאוד מניע אותי ואני מאוד מושפע ממנו. היו כמה דברים שהיו לי קשים בתקופה האחרונה בקבוצה, שעיקרם היה לשחק. קיוויתי ורציתי לקבל הזדמנות ושזה לא הולך לכיוון. ההחלטה לקום וללכת הייתה בידיעה שאני מוותר על חלום שהיה לי. אני שמח שהגשמנו את מה שהגשמנו בשנה האחרונה אחרי כל כך הרבה זמן שאנחנו רודפים אחרי זה". כהן עדכן שבימים הקרובים יפרסם מה תהיה התחנה הבאה שלו.

כהן גדל במחלקת הנוער של בית”ר באר שבע, בגיל נוער עבר לזו של הפועל חולון ובמקביל שיחק בנבחרות הצעירות של ישראל. לאחר נדידה לאשדוד, בקיץ 2006 הצטרף להפועל באר שבע. לאחר שהקבוצה התפרקה בשנת 2009, הסתובב כהן בליגות הנמוכות בארץ. ב-2014 חזר לבאר שבע כשהייתה בליגה השלישית. הקפטן זכה להניף בעונה שעברה את צלחת האליפות של הליגה הלאומית.

אוהד כהן היום