7. זריהן, ניב זריהן. הקשר מגיב אחרת כאשר הוא משחק נגד בית"ר ירושלים, והערב עשה זאת שוב.

שני כוכבים היום הערב ב'טוטו טרנר'. הראשון הוא זריהן והשני הוא אלון יפת. זריהן, שכבר היה עם רגל וחצי מחוץ להפועל באר שבע בינואר, כבש את שער הליגה שלו העונה בדקה החמישית. טעות קשה בהגנה הירושלמית אפשרה לניב זריהן לבעוט בקלילות לשער החשוף ולהקפיץ את האדומים בטרנר.

האורחים השתלטו על המשחק וגם באו על שכרם בדקה ה-19. כשל בהגנה האדומה איפשר לעידן ורד לשחרר כדור קל לעבר פרדי פלומיין, שגם הוא נותר מטרים ספורים מול אוהד לויטה, והשווה בקלילות – 1:1. עד לסיום המחצית, שתי הקבוצות ניסו את מזלן אך לא השכילו לאיים על שער היריבה והקבוצות ירדו להפסקה בתיקו.

כמו במחצית הראשונה, גם בשנייה, באר שבע נזדקקה לחמש דקות בלבד כדי להבקיע. ניב זריהן התנהל באגף ומאור בוזגלו הכשיל אותו. השופט, אלון יפת, הצביע על הנקודה הלבנה, למרות שצילומי הטלוויזיה הראו בבירור שהעבירה הייתה מחוץ לרחבה. חנן ממן תירגם את הפנדל לשער יתרון – 1:2 אדום.

באר שבע הגדילה את היתרון בדקה ה-63 כאשר בן שהר העביר כדור רוחב לתוך הרחבה וניב זריהן, בוירטואוזיות, כבש בעזרת העקב שער מרהיב ורץ לחגוג צמד נוסף מול בית"ר ירושלים. עד לסיום היה נראה כי חניכיו של ניר קלינגר ויתרו על המשחק, שהתנהל במי מנוחות. תומר יוספי קיבל הזדמנות מברק בכר להראות מה הוא שווה והלהיב את האוהדים האדומים עם משחק לחימה נהדר. בסיום 1:3 להפועל באר שבע, אבל הדרמה לא הסתיימה.

לאחר השריקה, מאור בוזגלו בא בטענות קשות לשופט, אלון יפת, ועל פי עדויות סינן לעברו: "אתה אפס". בתגובה, הרחיק שופט המשחק את בוזגלו. אם לא די בכך, בבית"ר ירושלים הוציאו הודעת גינוי חריפה לאור השיפוט של יפת, שבנוסף לפנדל שלא היה גם לא שרק על נגיעת יד של לואי טאהא ברחבה במהלך המחצית השנייה.

בבית"ר כינו את אירועי המשחק "חמורים" והוסיפו: "באיגוד השופטים החליטו שלא רוצים את בית״ר בפלייאוף העליון אחרת אין לנו הסבר להחלטות ההזויות של אלון יפת שחרצו את גורל המשחק"