דיא סבע חתם בהפועל באר שבע בקיץ וצפוי לעזוב אותה כבר בשבוע הקרוב. היום הודיע המועדון כי לשחקן ניתן אישור לצאת להתרשמות בסין לצורך חתימה בארץ הרחוקה.

דיא סבע. צילום: זאב דיקמן

השם של הקבוצה אליה יטוס סבע טרם פורסם, אך ההערכות הן שמדובר על קבוצתו של ערן זהבי, גוואנגז'ו R&F, שתצרף לשורותיה את החלוץ בן ה-26. אגב, ייתכן כי המעבר הוא חלק ממעבר גדול שמתוכנן לערן זהבי. הסוכן גלעד קצב מייצג את שני השחקנים וישנה הערכה לפיה קצב ישדך את זהבי לקבוצה אחרת וכ"מתנת ניחומים" ינחית את סבע.

הבוקר הגיע סבע לאימון יחד עם חבריו אך בתחילתו התבשר כי הפועל באר שבע והמועדון הסיני שחושק בו סגרו את תנאי ההעברה שלו. השלב הבא בעסקה צריך להיות התרשמות הדדית בין סבע לקבוצתו המיועדת החדשה וכמובן סגירת הפרטים הכספיים בין הצדדים. למרות שדיא סבע כבר יצא במהלך הקיץ להתרשמות בשתי קבוצות אירופאיות, שלא הבשילו לחתימה, הפעם ככל הנראה העסקה תסגר.

בתוך כך, מספר שחקנים ואנשי המועדון, ביניהם הנשיאה אלונה ברקת, השתתפו אחר הצהריים בטיסה חגיגית. חברת אל על הציגה את מטוס הדרימליינר השביעי שלה, שנקרא "באר שבע". דיא סבע לא השתתף באירוע. ברקת צייצה לאחר מכן: "כבוד הוא לנו לטוס במטוס אלעל דרימליינר מספר 7 ע״ש העיר באר שבע. תודה לאל על על המחווה. מרגש!!"