הפועל באר שבע מקווה לחזור לפגרת הנבחרת בדיוק מהיכן שהפסיקה: עם ניצחון ביתי נוסף.

הקבוצה תארח מחר (שבת, 20:30) את הפועל רעננה, שנחשבת לקבוצה הגנתית לא רעה. בבאר שבע מודעים לעובדה שמנחם קורצקי הכין את חניכיו להסתגר ולנסות 'לעקוץ' את האדומים במתפרצות. ברעננה לא ניצחו כבר ארבעה מחזורים וישמחו מאוד לשבור את הרצף השלילי באצטדיון האדום.

ברק בכר עומד בפני כאב ראש חיובי. מרבית השחקנים כשירים, כך שהמאמן יצטרך להשאיר שחקנים בכירים על הספסל. מי שבספק למשחק הם ג'ון אוגו ובן שהר. באשר לקשר הניגרי, הוא חזר מצמד משחקים עם נבחרתו. בשל בעיות בירוקרטיות, אוגו ינחת רק הלילה. במועדון מספרים כי השחקן כשיר לגמריי, אבל הסמיכות של הנחיתה והמשחק גורמים למחשבה באשר לשיתופו. במידה והוא לא ישחק, קבהא צפוי לתפוס את מקומו.

כאב ראש חיובי. ברק בכר. צילום: זאב דיקמן

בן שהר נפצע במהלך משחק הנבחרת מול סקוטלנד ושוחרר למחרת מסגל הנבחרת, לאחר שזומן אליו בעקבות פציעתו של מנור סולומון. בתחילה, חששו בצוות הרפואי כי הפציעה תגרום להיעדרות של מספר שבועות. הדבר תסכל מאוד את אנשי המועדון משום שהיה נדמה כי שהר נמצא בכושר טוב מאוד לאחר הצמד במשחק מול מכבי פתח תקווה. בבדיקות מאוחרות יותר, לא התגלה נזק משמעותי ושהר אף התאמן עם כדור במהלך הימים האחרונים. לקראת תחילת המשחק, יוחלט האם הוא ייכלל בסגל. כך או כך, עדן בן בסט אמור לפתוח במקומו.

טרם ברור אם ישחק. בן שהר. צילום: זאב דיקמן

אריאל הרוש ינסה לשמור על הכושר הנהדר מהנבחרת. צילום: זאב דיקמן