העונה הקשה שעברה על הפועל באר שבע תגיע מחר לסיומה. עם שריקת הסיום של השופט, תשמע אנחת רווחה בכל רחבי העיר באר שבע. האוהדים, השחקנים וצוות ההנהלה ישמחו מאוד לשים את העונה הזו מאחוריהם ולהתחיל כבר משבוע הבא במלאכת בניית הקבוצה בשביל שעונה כזו לא תחזור.

אבל לפני כן, מצפה לאדומים משחק סיום עונה מול מכבי תל אביב. בעקבות הניצחון הדרמטי על חדרה במחזור שעבר ואיבוד הנקודות של מכבי חיפה ומכבי נתניה, באר שבע הבטיחה טכנית את הכרטיס לאירופה. קיים תסריט אחד בלבד והזוי במיוחד ובסיומו הקבוצה תסיים את העונה ללא כרטיס לאירופה.

גם חאתם אלחמיד זומן לנבחרת. צילום: זאב דיקמן

setImageBanner('2c28c576-4b93-4aed-a735-d3b61a472704','/dyncontent/2019/9/10/ff59fdc7-8cc3-4828-b0ce-3575bc9d0feb.jpg',9030,'',510,80);

בשביל שזה יקרה, צריכים המארחים להפסיד מחר בהפרש של ארבעה שערים ושבמשחק המקביל והלוהט בין מכבי נתניה למכבי חיפה – ינצחו הצהובים-שחורים בהפרש של שער אחד בלבד. כאמור, מדובר בתסריט מופרך לחלוטין, אבל ברק בכר לא מרשה לעצמו לסכם את העונה עד שהיא לא נגמרת.

"אני חושב שעדיין לא השגנו את המטרה שלנו כי יש סיכוי תאורטי ובעונה כזו אסור לקחת שום צ'אנס. זה משחק יוקרתי מול האלופה" אמר המאמן במסיבת העיתונאים. עוד הוסיף: "אין לי ספק שלמכבי תל אביב לא יהיה הרכב טלאים. לשתי הקבוצות הרכבים חסרים וסגלים מצוינים. הם כל משחק באים בצורה הכי טובה"

זאב דיקמן

המועדון יערוך טקס פרידה לג'ון אוגו ומתן אוחיון בפתיחת המשחק. מובן שאת מירב תשומת הלב יגרוף הניגרי המצויין, אך במועדון ידגישו גם את תרומתו הגדולה של אוחיון לעונות הנפלאות שעברו על הקבוצה ויוקירו לו תודה. אובידיו הובאן נמצא בישראל, יגיע למשחק וייתכן שגם יקבל תשורה לפני עליית השחקנים לכר הדשא.

מאור מליקסון עבר לפני מספר ימים ניתוח והוא לא ייכלל בסגל. כבר תקופה ארוכה שהקפטן זקוק לניתוח, אך הוא העדיף לדחות אותו עד אשר גורלה של באר שבע יהיה וודאי. בניגוד לבכר, מליקסון מאמין שהקבוצה כבר השיגה את הכרטיס לאירופה ולכן בעצה אחת עם רופאיו הוחלט על ניתוח מוקדם. הרצון של שני הצדדים הוא שמליקסון יהיה כשיר לפתיחת משחקי המוקדמות בליגה האירופית בתחילת יולי.

ארבעה שחקנים זומנו לנבחרת ישראל
בן שהר, חאתם אלחמיד, אריאל הרוש ולואי טאהא זומנו למשחקי הנברת במוקדמות יורו 2020. הארבעה לא יצאו לחופשה כמו שאר חבריהם אלא למסע עם הנבחרת למשחקי החוץ מול לטביה (7.6) ופולין (10.6).