אחרי ההפסד למכבי חיפה וההידרדרות למקום שלא מוביל לפלייאוף העליון, הפועל באר שבע תיקח הערב הפסקה ממשחקי ליגה למאבק חשוב בגזרת גביע המדינה: משחק חוץ מול מכבי נתניה. אחרי שאתמול הודיעו לארבעה שחקנים כי הם לא בתכניות המקצועיות, בקבוצה ממשיכים לבצע מהפכים וברק בכר צפוי לעלות הרכב שונה הערב למשחק החוץ החשוב.

ברק בכר. צילום: זאב דיקמן

בן תורג'מן וקווין טאפוקו, שהצטרפו ביום ראשון לקבוצה, אמורים לערוך הופעת בכורה. באשר לתורג'מן – מדובר בהחלפה לאורן ביטון, שעדיין אינו מסוגל להשלים שני משחקים מלאים בפרק זמן כל כך קצר. לגבי טאפוקו, בקבוצה מעוניינים להכניס אותו לעניינים כמה שיותר מהר, וייתכן כי יעלה בהרכב על חשבונו של ג'ון אוגו, שנמצא במשא ומתן מתקדם עם הקבוצה המדורגת במקום האחרון בליגה הטורקית הראשונה, ריזספור.

שינוי נוסף שבכר מתכנן הוא בעמדת החלוץ. עדן בן בסט, שלא קיבל קרדיט במשחקים האחרונים, צפוי לקבל הזדמנות להוכיח את עצמו כשיעלה במקום בן שהר. מי שיחזור להרכב מהרחקה הוא אריק סאבו ובצוות המקצועי עדיין קיימת התלבטות האם להציב ב-11 את תומר יוספי. השחקן הצעיר זכה למחמאות רבות על תפקודו בהפסד למכבי חיפה. ברשתות החברתיות שיבחו את יוספי על כך שהוא הראה רצון ויכולת יותר גדולים מאשר שחקני הרכב שהגיעו בקול תרועה רמה.

צילום: זאב דיקמן

בקבוצה מודעים לעובדה שמהמשחק הערב אין דרך חזרה והדחה ממפעל גביע המדינה, הסיכוי היחיד לתואר, יעצים פי כמה וכמה את התחושות הרעות שאופפות את אנשי המועדון ובעיקר את הקהל.