הפועל באר שבע תשלים היום את הכנותיה לקראת משחק הבית מול בני יהודה, שלשם שינוי יתקיים במהלך שבת ויחל בשעה 18:00. מועד המשחק עורר זעם בקרב אוהדי הקבוצה הדתיים, שלא רק שנבצר מהם להגיע לאצטדיון אלא גם מלראות את המשחק, אך בניגוד למקרים בעבר, הפעם לא הוגשו בקשות רשמיות לגורמים הרלוונטיים על מנת לשנות את שעת המשחק.

צילום: זאב דיקמן

ברק בכר, התייחס אמש במסיבת העיתונאים ליריבה מחר – בני יהודה. הזהובים של יוסי אבוקסיס צפויים להגיע מבושמים מהעפלתם המפתיעה לגמר גביע המדינה על חשבונה של האלופה, מכבי תל אביב, אך בכר לא רואה בזה יתרון: "צפוי להיות לנו משחק קשה. אנחנו לא בונים על אופוריה או שאננות, להיפך, יש לנו משחק מול קבוצה קשה שתגיע עם אנרגיות וביטחון. לא ניצחנו אותם העונה, ככה שצריך להתכונן למשחק מאוד קשה ולהמשיך את הדברים הטובים מהמשחקים האחרונים"

בכר התייחס לוועדת המשמעת שנערכה לג'ון אוגו, ובסיומה הוחלט על קנס של 8,000 שקלים בגין נהיגה בגילופין: "ג’ון עשה טעות, אבל גם אי אפשר לשכוח את מה שנתן עבור המועדון הזה, הוא קיבל קנס, דיברתי איתו ומבחינתי הוא חלק מהקבוצה אבל כמובן שנעשה את הדברים הנכונים עבור המועדון". המאמן רמז על כך שאוגו כן יקבל דקות משחק על מנת להיפרד מהמועדון בצורה מכובדת כשהוסיף: "הוא (אוגו – נ.ס) עוד יקבל את כל הכבוד שמגיע לו, ומגיע לו".

צילום: זאב דיקמן

במהלך האימון שהתקיים ביום רביעי, בן ביטון נפצע בברכו, זאת עוד לפני שהספיק להחלים במאת האחוזים מהפציעה שספג במשחקי נבחרת ישראל. המגן הימני עבר בדיקת MRI ואובחנה לו פגיעה במיניסקוס. בשבוע הבא תתקיים בדיקה נוספת ולאחריו יוחלט על המשך הטיפול בו, אך מסתמן כי הוא לא ישוב לדשא עוד העונה. מי שצפוי לתפוס את מקומו הוא דור אלו, שניתן להגדירו כ"רגל וחצי מחוץ למועדון", אך אם ירשים במשחקם עד סוף העונה – ייתכן ודברים ישתנו.