ברק בכר יעמוד לדין משמעתי בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל לאחר שהורחק לקראת סיום המשחק בו הפסידה קבוצתו 2:0 למכבי חיפה.

ברק בכר. צילום: זאב דיקמן

לאורך כל המשחק, חשו בבאר שבע כי השיפוט אינו מידתי והשיא הגיע עם הרחקתו של לואי טאהא. בדקה ה-85. בכר התעצבן על כך ששופט המשחק, רועי ריינשרייבר, פסק עבירה לזכות מכבי חיפה.

בכר התפרץ על ריינשרייבר בצעקות ובין היתר סינן לעברו "בושה". לאחר מכן, התפתחה על כר הדשא מיני-מהומה. בסיומה, הרחיק השופט את בכר ושלף כרטיס צהוב לשלושה שחקנים.

חלקו של בכר בתקרית לא תם בכך. על פי דו'ח השיפוט, בירידה לחדר ההלבשה, סינן המאמן שבדרך כלל שומר על קור רוחו לעבר עוזר השופט: "אתם בושה וחרפה". המילים הללו הספיקו לתובע ההתאחדות, עו'ד ניר רשף, להחליט כי בכר יעמוד לדין ברביעי.

מתחילים לעבוד: יממה סוערת

24 השעות האחרונות היו עמוסות במיוחד במשרדי הפועל באר שבע.

בתחילה, הקבוצה הודיעה רשמית על שחרורו של ההונגרי, מיחאי קורהוט. קורהוט היה אמור לעזוב כבר בקיץ, אך פציעתו של אורן ביטון גרמה לבכר להתחרט ולהשאיר את המגן הזר. קורהוט מילא את תפקידו נאמנה, למרות שכבר היה רגל וחצי בקפריסין. לאור החלמתו של ביטון, במועדון נתנו את ברכת הדרך לקורהוט, שיחל פרק חדש בקריירת הכדורגל שלו באריק סלוניקי מיוון.

נפרדים מקורהוט. צילום: זאב דיקמן

לעומתו, שני שחקנים הצטרפו למועדון. הראשון הוא קווין טאפוקו, שחתם באופן רשמי על החוזה לאחר סאגה ארוכה שהחלה בכלל עם סיכום שלו בבית'ר ירושלים. השחקן השני שחתם אתמול הוא בן תורג'מן. בכך יחזור תורג'מן לקדנציה שנייה במועדון וישמש מגן שמאלי מחליף לאורן ביטון.

ואם לא די בכך – בהנהלה המועדון הודיעה לארבעה שחקנים שהם רשאים לחפש קבוצה אחרת כבר בחלון ההעברות הנוכחי. על פי הדיווח של איציק כלפי באתר One, הארבעה הם: שיר צדק, דור אלו, ניב זריהן וחנן ממן. קיימת הערכה כי לפחות שלושה מתוכם לא יישארו בבירת הנגב בסיום החודש. במידה ואלו יעזוב, המגן הימני ממחלקת הנוער שמושאל לבני לוד, אור דדיה, צפוי לחזור על מנת להעניק גיבוי לבן ביטון.