אחרי שתי תוצאות תיקו מאכזבות ביותר, הפועל באר שבע תחפש מחר ניצחון שיסיים את הסיבוב הראשון בטעם מתוק עד כמה שניתן.

בצל ההכנות המקצועיות למשחק, ערכו אתמול השחקנים יום עם שלל פעילויות. בבוקר נהנו ממשחקי באולינג קבוצתיים. את הנר הרביעי של חנוכה הדליקו עם ילדים בבית החולים בסורוקה, באותו מעמד השתתפה גם קבוצת הכדורסל הפועל באר שבע בני שמעון. מסורוקה נסעו חלק מהשחקנים לקחת חלק ביום ההתרמה "פיתחון לב".

חנן ממן, מיכאל אוחנה, מתן אוחיון, מאור מליקסון וגל נבון משחקים באולינג. צילום: יחצ

היום יערכו מאור מליקסון והחברים את האימון המסכם לקראת המשחק מחר. בקבוצה מתכוננים לשחק תחת גשם, שצפוי לרדת מחר בבירת הנגב. במעמד הדלקת הנרות, סיפר ברק בכר על התחושות מהתקופה האחרונה: "אחרי שאתה מנתח את הדברים אז אתה רואה גם דברים טובים. אנחנו לא מחפשים עכשיו להעניש שחקנים, אנחנו מחפשים לשפר אותם כי כולם באמת רוצים. אנחנו נדאג שנשפר את הדברים הפחות טובים כי גם יש הרבה דברים טובים. אני אחראי על הצד המקצועי וברור שהקבוצה לא מספקת את התוצאות ברור שיש לי אחריות. אף אחד לא בורח מזה אנחנו כל הזמן חושבים איך לעשות את הקבוצה יותר טובה"

ברק בכר. צילום: זאב דיקמן

מיחאי קורהוט, שסובל מפציעה שבעקבותיה הוצא מהסגל במשחק מול הפועל חיפה, עדיין חש כאבים וככל הנראה לא יהיה בסגל גם מחר. אם ההונגרי אכן לא יוכל לשחק, בכר צפוי להמשיך עם חאתם אלחמיד באגף שמאל. אריק סאבו, שנפצע והוחלף בתחילת המחצית השנייה, סובל מכאבים אבל בשלב זה לא ברור האם ישותף. ג'ון אוגו מתאמן עם הקבוצה אך בעקבות הזמן הרב בו לא התאמן עם שחקני באר שבע, ייתכן כי יפתח על הספסל.