שוער הפועל באר שבע, אריאל הרוש, יממן על חשבונו ערב גיבוש לקבוצה בשבועות הקרובים. ה"עונש" מגיע לאחר פרשת האדוויל, שכזכור מנעה ממנו לקחת חלק במשחק בשל נטילת הכדור נגד צינון. הרוש לא דיווח על כך בזמן לאנשי המועדון, ולכן נענש.

במועדון סיפרו כי "השיחה נערכה ברוח טובה. במהלכה, הביע השחקן חרטה על מעשהו. המועדון הבהיר את עמדתו הברורה בעניין והוחלט כי השחקן יזמין את הקבוצה לערב גיבוש". בסופה של ההודעה נכתב באופן חד וברור: "מבחינתנו בכך הנושא בא על סיומו".

צילום: זאב דיקמן

מבירור אחד למשנהו – לאחר סיום סאגת הרוש, במועדון יתפנו לטפל בבעיית המשמעת של חנן ממן, שגרמה לניפויו מהסגל מול הפועל חדרה. ככל הנראה, השחקן לא יעמוד לוועדת משמעת, אלא בדומה להרוש, יוזמן לשיחת בירור. מסתמן כי העונש במקרה של ממן לא יסתכם במימון ערב גיבוש בלבד.

אכזבה לאחר איבוד נקודות נוסף

השחקנים ואנשי הצוות המקצועי נראו מאוכזבים מאוד בסיום המשחק מול חדרה. בן שהר אמר לאחר המשחק: "הגענו להרבה מצבים ולא כבשנו וכמאמר הקלישאה שאתה לא מבקיע את סופג. עבדנו קשה כל השבוע ורצינו לנצח מול הקהל וזה לא קרה. נצטרך להסתכל הלאה למשחק הבא ולנצח אותו. ההחמצה שלי? הכדור לא הגיע אליי טוב, זה מבאס, אמנם לא כבשנו, אבל גם לא היינו צריכים לספוג ונצטרך לתקן את זה במשחק הבא". אנשי המועדון מצאו מקום להתנחם בכך שגם הקבוצות שמעלייהן בטבלה איבדו נקודות.

מחר צפויה הקבוצה לצאת לבית מלון בחיפה, לקראת המשחק בשלישי מול הפועל חיפה, שתגיע במצב רוח מרומם לאחר ניצחון יוקרתי בדרבי של חיפה. ג'ון אוגו לא יגיע לארץ וייעדר גם מהמשחק הקרוב, כשמרוואן קבהא, שגרף אמש מחמאות, אמור לתפוס שוב את מקומו של הניגרי.

צילום: זאב דיקמן

חאתם אלחמיד ואריק סאבו ספגו כרטיס צהוב מה שהעלה את מאזנם הכללי העונה לארבעה צהובים. בצוות המקצועי יזהירו אותם מלקבל צהוב חמישי במשחק הקרוב, שכן צהוב כזה ירחיק אותם ממשחק פתיחת הסיבוב השני מול קריית שמונה. לעומת זאת, אם השחקנים יוצהבו במשחק הבא (מול בני סכנין), את עונש ההשעיה הם ירצו במשחק גביע המדינה מול בית'ר תל אביב רמלה.