אחרי ההפסד לבני יהודה ביום ראשון, הפועל באר שבע ממשיכה במאבקי הליגה הצמודה מהמקום השני ומטה. מי שתתארח ב'טוטו טרנר' מחר תהיה מכבי חיפה הלוהטת, שמגיעה אחרי שלושה ניצחונות רצופים בהדרכתו של מרקו בלבול.

האלופה מתכוננת לקראת המשחק. צילום: זאב דיקמן

אוהדי באר שבע לא רגילים לתחושה הזו, שהם מגיעים לא פייבוריטים מובהקים למשחק ליגה נגד קבוצה שהיא לא מכבי תל אביב. למרות זאת, ואולי דווקא בעיקר בגלל התחושה הזו, ברק בכר דרבן את שחקניו לקראת המשחק החשוב, שאיבוד נקודות בו עלול לדרדר את באר שבע עד למקום השישי.

setImageBanner('af3f8d36-df8e-4694-b481-d77a82d5a6f5','/dyncontent/2019/9/10/ff59fdc7-8cc3-4828-b0ce-3575bc9d0feb.jpg',9030,'',510,80);

בכר ייאלץ לבצע מספר שינוים כפויים: מיגל ויטור לא החלים מהרגישות במשפעה וייעדר. בן ביטון מוצהב ואילו אריק סאבו ירצה משחק הרחקה נוסף בגין התקרית מול מ.ס אשדוד. את ביטון צפוי להחליף דור אלו, שיראה דשא בליגה לראשונה מאז סוף העונה שעברה.

במהלך האימון אתמול, בכר תרגל לסירוגין את שחקני הנוער תומר יוספי ויונתן אליאס. לא מן הנמנע שבכר יחליט "לזעזע" את ההרכב ולהציב בו אחד, או יותר, שחקנים צעירים שעל פניו אמורים "לטרוף" את הדשא ובמקביל לא להתלונן על חוסר בדקות משחק, כפי שעושים שחקנים בכירים אחרים.

אוגו משוגע. צילום: זאב דיקמן

במהלך השבוע הבהירו במועדון כי אוהדי מכבי חיפה שימצאו ביציעים של אוהדי באר שבע יוצאו מהאצטדיון וכספם לא יחזור. הסיבה להודעה החריגה היא מידע שהגיע להנהלת באר שבע על כך שיש ביקוש רב לכרטיסים מהצד הירוק, אך אין מספיק היצע. לכן, חלק מהאוהדים מהצפון נכנסו לאתר 'שפע הפקות', בו הייתה מכירה חופשית, ורכשו כרטיסים לכלל היציעים, ובעיקר ליציע הצפוני אשר צמוד לשער 10, בו יאוכלסו האוהדים הירוקים.

קורהוט נפרד

המהלך השני של הפועל באר שבע בחלון ההעברות צפוי להיות שיר פרידה למיחאי קורהוט. המגן ההונגרי, שלנצח יירשם כחלק מהסגל שהגיע עם הקבוצה להישגים כבירים, היה בדרך החוצה בקיץ, אלא שאז אורן ביטון נפצע וקורהוט נקרא לדגל.

נפרדים מקורהוט. צילום: זאב דיקמן

לאחר שהמגן השמאלי הצעיר החלים, במועדון החליטו להיפרד מקורהוט. ביממה האחרונה קורהוט קיבל את המסר מהנהלת המועדון ובמקביל הופיעו דיווחים בתקשורת היוונית לפיהן ההונגרי סיכם באריס סלוניקי מהמקום השביעי בליגה הראשונה.

לאחר המשחק של הפועל חדרה ובני סכנין, שיחל רבע שעה לפני ההתמודדות בבירת הנגב, באר שבע צפויה להכריז רשמית על הצטרפותו של קווין טאפוקו מחדרה. הצרפתי יחל להתאמן עם חבריו האדומים במהלך השבוע.