חגיגות פורים הגיעו אמש לשחקני הפועל באר שבע. בסגל כמעט מלא, הגיעו האדומים יחד עם בנות הזוג למועדון בעיר כשהם מחופשים לשלל דמויות ואנשים. החגיגות נמשכו עד אור בוקר וכללו הרבה אושר ושמחה. שיאו של הערב התרחש בתצוגה שבה כל אחד מהזוגות צעד על המסלול ורקד ברוח התחפושת.

קפטן הקבוצה, מאור מליקסון, החליט שגם בפורים הוא סופר M, אבל לא מליקסון כמו בכל שאר ימי השנה. מליקסון ואישתו, טל, התחפשו לדמויות מהמשחק "סופר מאריו"

סופר מליקסון וטל

בן ולירון שהר הציגו ניחוח שמיימי כאשר עטו על עצמם לבוש של שני מלאכים

המלאכים שהר

מי שגנבה את מירב תשומת הלב הייתה השלישייה של דור אלו, חברתו אופק וניב זריהן. בעוד אלו ואופק התחפשו לציידים מתקופת האבן, זריהן התחפש לבמבי אותו הם רצו לתפוס. בכנות, לא ברור לנו למה דווקא התחפושת הזו זכתה בתואר התחפושת הטובה ביותר, אבל מי אנחנו שנתוכוח?

צבי זריהן

דור אלו וחברתו אופק

שיר צדק נראה שמח מאוד על רחבת הריקודים בחליפת הצלילה שלו. אשתו, מוריה, התחפשה לבת הים שהייתה שקועה לה במצולות עד שהבלם החסון שחרר אותה ממעמקים. אגב, דור אלו לא פספס הזדמנות לעקוץ וכשהעלה תמונה של צדק והסביר למה התחפש כתב "שכטר", כעקיצה לצלילות של שחקן מכבי תל אביב, איתי שכטר

שיר צדק ואשתו מוריה

הזברה שאוחזת במיקרופון היא לא אחרת מאשר מיכאל אוחנה, שחזר למגרשים ביום ראשון, אבל בכל התקופה הזאת לא הפסיק לחייך, לשיר ולעשות שטויות

אוחנה זברה

חן ונועה עזרא הציגו לנו תחפושת משולבת מהאגדות: בעוד עזרא התחפש ליפה מ"היפה והחיה", נועה הייתה כיפה אדומה. שילוב מעניין בהחלט. בסיום הערב המשיכו השניים לחגוג את יום הולדתה של נועה.

חן עזרא ואשתו נועה

לזוג ממן התחשקה אווירה שונה והם התחפשו כמבלים מן המניין בפסטיבלי הברנינג מן

חנן ממן ובר בורן

בן תורג'מן חזר אחורה בזמן בעוד הזוג ויטור לקחו השראה מהדמויות המצוירות ווילמה ופרד

בן תורג'מן

ויטור ואשתו טניה

הזוג אוחיון לא רוצים להתבגר לעולם

מתן וליזולט אוחיון

אורן ביטון ושירז כליף השקיעו והתאפרו והפכו לערב אחד ל-לצים

הליצנים אורן ושירז

ונקנח בתחפושת של צעירי המועדון: יגיל אוחנה, עילאי טרוסט ותומר יוספי אמנם סיימו לא מזמן בית ספר, אבל חנונים כנראה שהם לא היו. שחקני הקבוצה דווקא לא התרשמו יתר על המידה מההופעה שלהם, כשמליקסון כתב: "יצאו לידי חובה" וחנן ממן אף זעק לעברם בהומור: "בושה וחרפה".

הצעירים

ואם לא שבעתם מהתחפושות הללו – נבשר לכם שביום רביעי הקרוב יקיים המועדון את מסיבת התחפושות הרשמית, בהשתתפות כלל השחקנים, ההנהלה ואנשי הצוות המקצועי. האם אלונה ברקת תתחפש לשרה? התשובות בעוד יומיים.