מאמן הפועל באר שבע, ברק בכר, נקנס ב-1,000 שקלים וספג עונש הרחקה על תנאי למשחק אחד. ההחלטה התקבלה אתמול (רביעי) בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

בכר הועמד לדין לאחר שקבוצתו איחרה ב-2 דקות לזמן ההתייצבות במשחק האחרון ב'טדי' מול בית"ר ירושלים. כתוצאה מהעיכוב, המשחק נפתח באיחור של 3 דקות. מעבר לקנס הכספי, בכר נענש בהרחקה על תנאי למשחק אחד משום שמדובר בעבירה שנייה של איחור בעלייה למגרש, זכר לתקרית החולצה של אריאל הרוש.

ברק בכר. צילום: זאב דיקמן

הקבוצה ניצחה את ראשל'צ, לפיזיותרפיסט נקרעה הצולבת

בעוד מספר שחקני אלופת המדינה נמצאים כרגע בשליחות יחד עם הנבחרות הלאומיות שלהם, שאר שחקני הסגל ערכו הבוקר משחק אימון מול עירוני ראשון לציון. המשחק, שבו כל מחצית נמשכה 40 דקות, הסתיים בניצחון 0:3 לבאר שבע. חנן ממן כבש את הראשון, ניב זריהן הוסיף צמד.

תקרית ביזארית ארעה במהלך משחק האימון המסורתי בין הצוות הניהולי לצוות המקצועי. פיזיותרפיסט הקבוצה, אלעד דמרי, ביצע תנועה חדה שלאחריה הוא נאנק מכאבים. בבדיקה התגלה כי דמרי סובל מקרע ברצועה הצולבת ואת החודשים הקרובים יבלה בצד המטופל, ולא בצד המטפל כפי שהוא רגיל.

מאור מליקסון, אשר ידוע בציניות ותגובות עוקצניות מתובלות בהומור ייחודי, הגיב על הפציעה: "רפואה שלמה אחי. תקבע עם עצמך למחר בבוקר".