הפועל באר שבע בני שמעון התארחה הערב באולמה הביתי של מוליכת הליגה, הפועל חולון. לאורך רוב שלבי המשחק, הצופים נהנו מהתמודדות צמודה – עד שבדקות הסיום לחצה חולון על הגז ושייטה לניצחון נוסף.

שחקני באר שבע בטקס שנערך לכבוד יום השואה הבינלאומי. צילום: לירון מולדוב, מנהלת ליגת העל בכדורסל

הרבע הראשון הסתיים בשוויון 18:18, לאחר שחולון רצה במהלכו 16:2(!). מי שדאגו להשוות את התוצאה לקראת הסיום היו ג'ורדן סווינג עם שתי שלשות ומלסון עם שלשה משלו. חולון ברחה ליתרון 27:21 בתחילת הרבע השני, אך באר שבע לא ויתרה והשוותה ל-33:33. הקבוצות המשיכו לרדוף האחת אחר השנייה ולמחצית ירדו הצהובים המארחים ביתרון 40:39.

גם הרבע השלישי המשיך להיות צמוד, ובסופו היתרון שוב היה של חולון על חודה של נקודה – 59:58. האיכות של חולון, בתוספת איבוד ראש של באר שבע, הביאו לכך שהקרב על הניצחון נגמר כארבע דקות לפני סיום המשחק. הצהובים פתחו בריצת 10:2 במהלך הרבע הרביעי, האדומים צימקו מעט, ורמי הדר כפה פסק זמן כשלוח התוצאות הראה שקבוצתו בפיגור 72:68.

יכולת טובה של מלסון לא הספיקה. צילום: לירון מולדוב, מנהלת ליגת העל בכדורסל

למרות תצוגה שלומיאלית של באר שבע בהתקפה, חולון גם כן לא הצליחה לקלוע ולהגדיל את יתרונה. אלא שבסופו של דבר, המארחים כן השתלטו על משחק ואף הגדילו את הפער ל-9 נקודות פחות משתי דקות לסיום. בהתקפה לאחר מכן, דונלדסון איבד כדור. אטקינס השתלט, קינח בהטבעה נפלאה וחתם את המשחק, שהסתיים לבסוף בניצחון 86:76.

שישה שחקנים בלבד של הפועל באר שבע השתתפו במלאכת הקליעה במשחק הנוכחי, כשאחד מהם הוא טראוויס וורק שקלע שתי נקודות בלבד. הקלע המוביל היה ג'ורדן סווינג עם 20 נקודות. ביום שני הבא תארח באר שבע את בני הרצליה.