כמה חבל. הפועל באר שבע בני שמעון הייתה כל כך קרובה לרשום ניצחון בלתי ייאמן על אימפריית הכדורסל הצהובה, אבל רבע שלישי לא טוב והרחקה מטופשת של המאמן, רמי הדר, גרמה לצהובים לחייך.

ברבע הראשון האדומים הפתיעו את 5,200 האוהדים בהיכל. התל אביבים הובילו 5:10 אבל ריצת 0:8 נהדרת של באר שבע העבירה את המומנטום לצד האדום. 15:19 לבאר שבע בסוף הרבע.

יאיר קרביץ הצעיר הפתיע כששמר על קור רוח והותיר את באר שבע ביתרון בתחילת הרבע השני. ג'ורדן סווינג וטראוויס ווריק המשיכו להשתמש בנשק הקטלני שלהם – השלשות – והמחצית הסתיימה ביתרון אדם 32:39.

הרבע השלישי היה כולו צהוב. התל אביבים הסתערו על הפרקט, עלו ליתרון ונהנו מהרחקה לא-מחוייבת של המאמן רמי הדר, שספג שתי עבירות טכניות. מכבי תל אביב המשיכה להגדיל את היתרון ובסיום הרבע לוח התוצאות הראה 57:46 צהוב.

כריסטון הערב בהיכל. צילום: אלן שיבר, מנהלת ליגת העל בכדורסל

סל של טראוויס ווריק בתחילת הרבע הרביעי קטע ריצה של 14:0 לטובת מכבי תל אביב. היה נראה שהסיפור גמור, אך באר שבע חזרה בקאמבק מטורף עד לצמצום הפער ל-2 נקודות בלבד כשנותרה דקה ורבע על השעון. החניכים של רמי הדר קיבלו מספר הזדמנויות לנסות להשוות ואף לנצח, אבל לא הצליחו לנצלן ובסיום 68:66 מכובד למכבי תל אביב.

ביום שישי תארח הפועל באר שבע בני שמעון את הפועל חולון ותקווה לחזור למסלול הניצחונות.