הבוקר זה רשמי. דיא סבע חתם בקבוצת גוואנגז'ו ר.פ מהליגה הסינית ויעזוב את הפועל באר שבע לאחר חצי עונה בלבד.

סבע חותם בקבוצתו החדשה בסין

הקשר יצטרף למחנה האימונים של הסינים בשבוע הבא לקראת תחילת הליגה בסוף החודש הקרוב. על פי ההערכות, שכן הסכומים המדויקים טרם פורסמו, הפועל באר שבע צפויה להרוויח מן העסקה כ-3 מיליון יורו. באר שבע רכשה את דיא סבע בעלות של 2 מיליון יורו ומכרה בסכום של 5 מיליון יורו.

דיא סבע אמר לאחר החתימה: ״אמנם זו היתה תקופה קצרה אבל אני מודה על הזכות הגדולה שהיתה לי לשחק בהפועל ב״ש.  תודה מיוחדת מגיעה לאלונה, אסי ולברק, לצוות כולו לחבריי לקבוצה ולאוהדים. אני יוצא לדרך חדשה ומאתגרת".

סוכנו, רונן קצב: "דיא יוצא לאתגר חדש מרתק ומלא עניין ואני מאחל לו הצלחה רבה מכל הלב! מילה אחרונה שלי היא לערן זהבי. ההצלחה האדירה שלך פתחה דלת ענקית ומאתגרת לכדורגלן הישראלי בסין ועל זה תודה". באשר לזהבי – טרם ברור האם השניים ישתפו פעולה, שכן ייתכן והסוכנים קצב עומלים בשעה זו על מעבר של זהבי לקבוצה הגדולה בסין תמורת סכומי עתק.

אלונה ברקת התייחסה אף היא למעבר: "אנחנו גאים ששחקן נוסף יוצא מב״ש לשחק בחו״ל, שמחים בשביל דיא ומאחלים לו הצלחה בסין. אנחנו מודים לדיא, מאמינים בו, בטוחים שיוכיח את עצמו ומאחלים למשפחתו היקרה מעבר נעים. תודה מגיעה לרונן קצב על משא ומתן שקט, רציני וענייני, שהוביל לביצוע העסקה״