הפועל באר שבע ממשיכה לבייש את עצמה. תצוגת נפל של השחקנים במחצית השנייה אפשרה להפועל רעננה לעשות ככל העולה על רוחה על הדשא של אצטדיון רמת גן ולחגוג בסיום עם 1:3 מהדהד.

צילום: זאב דיקמן

זה התחיל טוב עבור באר שבע, שעלתה בכחול הפעם. אורן ביטון הגביהה כדור נייח בדקה העשירית. למרות שארבעה שחקני באר שבע, כולל חנן ממן, היו בנדל, הדגל נותר למטה. ממן ניסה לבעוט אבל נגח, הטעה את עצמו ואת השוער וקבע 1:0 לזכות באר שבע. רבע שעה לאחר מכן, לואי טאהא הכשיל בבירור את יוג'ין אנסה ברחבה, אך פפיר התעלם. בדקה ה-26 בן שהר המשיך ביכולת החלשה שלו ורשם החמצה גדולה מול השוער לאחר מסירה נהדרת של מאור מליקסון, שציין בעצב הערב את הופעתו ה-300 במדי הפועל באר שבע. המחצית הסתיימה ביתרון זעום לזכות באר שבע.

עוד במהלך המחצית הראשונה, לואי טאהא נפצע ומי שנכנס במקומו היה שיר צדק, שחזר לסגל לאחר שהתפייס עם ההנהלה. אחרי התצוגה של צדק במחצית השנייה, לא ברור אם בכר ימשיך לרצות לראות אותו על המגרש. בדקה ה-48 בן שהר הוסיף החמצה גדולה נוספת לרזומה, ונראה שפשוט שום דבר לא הולך לחלוץ של באר שבע בתקופה האחרונה. בדקה ה-66 הפתגם "מי שלא כובש – סופג" בא לידי ביטוי. איבוד כדור של שיר צדק הוביל את הכדור ליוג'ין אנסה, שהיה אמור לצאת דקה לפני כן, שהשתלט טוב על כדור והשווה ל-1:1.

צילום: זאב דיקמן

בדקה ה-73 חנן ממן הרעיד את המשקוף ופספס הזדמנות להעלות את באר שבע שוב ליתרון. בדקה ה-77 יוג'ין אנסה חגג שוב. החלוץ חדר לרחבה במבצע אישי מרשים, בעט כדור חזק, שפגע באריק סאבו, הטעה את אריאל הרוש ונכנס פנימה – מהפך, 1:2 לרעננה. אקורד הסיום של המשחק היה מהצד המארח. שיר צדק "בישל" לאור דסה כדור בחצי המגרש. דסה השתלט באופן נקי, התקדם לעבר 1 על 1 מול אריאל הרוש, וכבש את השלישי של רעננה. 1:3 בסיום.

בשבוע הבא תארח באר שבע את מכבי נתניה לקרב חשוב על הפלייאוף העליון.

צילום: זאב דיקמן