יומיים לאחר שהודיע על עזיבה, אוהד כהן פרסם פוסט ברשתות החברתיות ובו פירט על הפרשה מזווית הראייה שלו.

צילום: נווה סגל

"אחד הדברים החשובים והעיקריים בחיי הפרטיים שלי זה להיות מאושר, ליהנות ממה שאני עושה וליהנות מהדרך- קשה ככל שתהיה, למצוא את המקומות והרגעים שעושים טוב, להיתפס עליהם ולהמשיך הלאה. כמובן שבמהלך ארבע וחצי העונות האחרונות בהפועל ב"ש לא תמיד הכול היה טוב וחלק אבל תמיד הייתה תחושה שזה בר התמודדות, ושנמשיך לחייך, ליהנות, והדברים יסתדרו כבר בהמשך וזה בדיוק מה שקרה" כתב כהן.

לאחר מכן, פירט על הימים הקשים שהובילו לפרידה: "ההחלטה שלי לקום ולעזוב הייתה החלטה מאוד לא פשוטה בשבילי. זה הבית שלי, המועדון שלי, הקבוצה שלי. עברתי ימים מאוד לא פשוטים ומאוד אמוציונליים וכשהגעתי למצב שהרגשתי שאין עוד מה לנסות, שאין אור בקצה המנהרה (לפחות לא מבחינתי) החלטתי לסיים את דרכי במועדון ולהמשיך הלאה בקריירה המקצועיתְ שלי".

כהן אמנם טען כי "העזיבה היא לא רק בגלל שלא קיבלתי דקות משחק" אך כן התייחס למה שככל הנראה שבר את גב הגמל – אי שיתופו בניצחון על מכבי אשדוד/באר טוביה: "לי, כמו לכם, לא ברור למה לא שותפתי. חשוב לי להדגיש שבשום שלב של העונה הנוכחית לא עשיתי דבר שיפגע בקבוצה או במאמן אלא בדיוק ההפך - הבאתי את הכי מקצועי וטוב שלי בידיעה שאני לא אקבל דקות משחק". את הפוסט חתם בתודה למי שתמך בו: "תודה שוב לכל אותם אנשים שהיו שם לתמוך, לעודד ולהבין. עכשיו, עם הפנים קדימה, נתראה במגרשי!"

אוהד כהן. צילום: נווה סגל

במהלך השבוע צפוי כהן להכריז על התחנה הבאה בקריירה שלו, ככל הנראה קבוצה בליגה הלאומית. האדומים של רמי הדר יארחו מחר את נס ציונה במסגרת שמינית גמר גביע המדינה.