הפועל באר שבע התארחה הערב באצטדיון 'המושבה' מול היריבה לצמרת, בני יהודה. ברק בכר קיווה לרשום ניצחון שני ברציפות וניצחון חוץ שני בסך הכול העונה, אבל זה לא קרה.

שחקני באר שבע מואכזבים (שחר גרוס באדיבות one.co.il)

באר שבע פתחה את המשחק בצורה טובה יותר ובאה על שכרה בדקה ה-12. דיא סבע הגביה כדור לרחבה ומצא את מראוון קבהא שנגח לאחור וכבש את הראשון של באר שבע – 0:1. את חגיגת השער הקדיש קבהא לבת שלו שנולדה לפני מספר ימים. בתוך 5 דקות, האסלביינק וסבע רשמו שתי החמצות גדולות ופספסו הזדמנות להכפיל את היתרון.

בדקה ה-25 ברד כבש שטף את אצטדיון המושבה והשופט אלון יפת נאלץ להפסיק את המשחק עד אשר תירגע הסופה. השחקנים נחו במשך ארבע דקות, ומאז הייתה פחות או יותר רק קבוצה אחת על המגרש – קבוצתו של יוסי אבוקסיס. לקראת סיום המחצית התרחש רגע מעורר מחלוקת, בו ירדן שועה חטף את הכדור לאריאל הרוש תוך שהשוער הוציא כדור שוער. שועה גלגל לשער חשוף אך יפת פסל את השער והקבוצות ירדו למחצית ביתרון של הקבוצה האורחת.

מרואן קבהא (שחר גרוס באדיבות one.co.il)

בדקה ה-49 בן שהר היה קרוב מאוד לכבוש את השני, אך נגח חלש לידיו של זובאס. בדקה ה-55 לואי טאהא הסתבך עם הרחקת כדור פשוט, ובלית ברירה הוציא את הכדור לקרן. את הקרן תרגמה בני יהודה לשער שוויון. מתן בלסטקה נגח את ההגבה של צ'יבוטה לאחור, קרלוס קאוויר היה לא מכוסה וכבש – 1:1. שתי דקות לאחר מכן, דיא סבע בעט כדור חד מתוך הרחבה, אך הכדור פגע בשחקן מארח וניתז מעל המשקוף.

כשהשעון הראה 70 דקות של משחק, בני יהודה השלימה מהפך. מהלך אישי נהדר של מאוויס צ'יבוטה הותיר את אורן ביטון ומראוון קבהא ללא תשובות אל מול הדריבל התזזיתי של החלוץ. צ'יבוטה הניף את הרגל ובבעיטה לא חדה אך מדוייקת מאוד הכניע את הרוש – מהפך – 2:1 לבני יהודה. המסמר האחרון בארון של באר שבע ננעץ בתוספת הזמן כשיובל אשכנזי כבש את השלישי, בעוד מאור מליקסון וחבריו נראו חסרי אונים.

מתן בלטקסה מול מאור מליקסון (שחר גרוס באדיבות one.co.il)

מיגל ויטור נאלץ לנטוש את כר הדשא בהפסקת המחצית כתוצאה מרגישות במפשעה. כתוצאה מאיבוד הנקודות, באר שבע יורדת למקום הרביעי בטבלה. החניכים של בכר עלולים לסיים במקום החמישי במידה ונתניה תחולל הפתעה גדולה ותנצח מחר את מכבי תל אביב. צמרת ליגת העל, מלבד המקום הראשון כמובן, צפופה מאוד ובמוצאי השבת באר שבע תארח את מכבי חיפה למשחק חשוב נוסף.