בלי סודות

דרך הגיבורה גילי, אנחנו מתוודעים אל המעמדות, הערכים ויחסי הכוחות שמרכיבים את חווית ההתבגרות בישראל של ימינו, בואו נודה זו לא תמונה קלה.

הסרט, שנכתב בהשראת אירועים אמיתיים, מתאר כמה שבועות בחייהם של קבוצת מתבגרים בני 17 בהרצליה. אל החבורה הסגורה בבית הספר מתפרצת נערה, שהרגע עברה לבית הספר שלהם, ומנסה לתפוס את מקומה בכל דרך אפשרית. אנו מקבלים הצצה מתועדת בריאליזם  לחוויית המתבגרים בישראל. אנו צופים בנערה שהוליכה את גופה ואת נשמתה למקומות הנמוכים ביותר רק כדי שתוכל להיות אחת מהחבר'ה, רק כדי שתוכל להשביע את האובססיה הקולקטיבית לקבלה ולהכרה על ידי הבנים המקובלים בשכבה.

זהו סרט חשוב שהוא פרומו לפרויקט "בלי סודות", בו מנסים להתמודד עם הבעיה המרכזית שהסרט מעורר שבו אנו מתוודעים להתנהגות של נערה שמפלסת את דרכה לחבורת מתבגרים דרך מכירת גופה ונשמתה כדי לקבל הכרה עי המתבגרים. 

בפרויקט "בלי סודות", בשיתוף האימהות מלמדים נערות  צעירות לקבל עמוד שידרה, לדעת לעמוד על שלהן, להיות אותנטיות בלי ניסיון מתמיד ופאתטי לרצות כל הזמן את הבנים כדי לפלס את דרכן למקובלות חברתית.

הסדנה "בלי סודות" מלמדת אימהות ובנות לדבר מיניות כדי להעצים את הנערות לעמוד על שלהן בכל נושא ההסכמה ליחסי מין.

הסדנה בת 6 מפגשים עם מספר מקומות מוגבל, תחל ב- 14.1.18 ומסובסדת על ידי ויצו והרשות העירונית למאבק בהתמכרויות. המרצה שנטל אזולאי, חוקרת מיניות נשית, מחנכת למיניות בריאה 0543336815 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]