דיוואני

אבל למלאכה הזו מתלווה שלב מאוד קריטי של בחירת הריהוט הכי נכון לכם, לצרכים של המשפחה ולאופי של הבית כולו. אתם תמצאו את עצמכם משוטטים בחנויות אונליין וחנויות פיזיות, במטרה למצוא את הרהיט המושלם וזה בדיוק השלב בו קונים רבים עושים טעויות משמעותיות. אנחנו נעשה לכם סדר בדברים כדי לסייע לכם לבחור את הריהוט המתאים ביותר ובראשו מערכת פינת אוכל.

מערכת פינת אוכל היא עמוד התווך של הבית

חשבו רגע על השולחן בארוחת שישי ועל האווירה המשפחתית והחמה הנוצרת בו. חשבו על יום קיץ לוהט בו כולם יושבים להתענג על אבטיח קר או על יום חורף גשום כשכל המשפחה נהנית מתבשיל מחמם ומנחם. לשולחן האוכל יש משמעות עמוקה הרבה יותר מסתם שולחן. הוא המקום בו נוצרים חוויות וזיכרונות והמקום בו האווירה הביתית היא במיטבה, כשהאוכל מתקשר לתחושות שילוו אתכם ואת המשפחה לכל החיים.

מערכת פינת אוכל היא אם כך אחד הרהיטים הכי חשובים בבית ואחד הרהיטים בו נוטים לעשות את הטעויות הכי נפוצות, שפוגמות בחוויה הכוללת ומשאירות טעם רע, תרתי משמע.

מערכת פינת אוכל בגודל לא מתאים

כדי שפינת האוכל תמלא את הצרכים שלכם במלואם, חשוב שהיא תהיה בגודל האידיאלי ותתאים גם להרכב המשפחתי הנוכחי ואפילו העתידי. לכן, אחד השיקולים שלכם צריך להיות פינת אוכל נפתחת, המאפשרת להגדיל את נפח השולחן ותשמש גם במקרים של הרחבת המשפחה או בזמן אירוח: מפגשים או בארוחות שישי.

מערכת פינת אוכל מחומרי גלם לא איכותיים

הגענו לנקודה החשובה מכולן. מערכת פינת אוכל זולה, עלולה לעלות לכם ביוקר בטווח הארוך. זאת משום שהמחיר הנמוך שלהן עשוי להעיד על שימוש בחומרי גלם לא עמידים, שעלולים להיהרס מהר ולא להחזיק לשנים רבות כפי שציפיתם. חשוב לזכור שפינת אוכל היא רהיט דינאמי – מניחים עליה מזון בטמפרטורות משתנות, חמות מאוד או קרות מאוד. גוררים סביבה כסאות, מתיישבים, קמים, מעבירים סכו"ם חד וכדומה. בנוסף, המזון והשתייה עלולים להישפך גם בבתים הכי טובים. פינת אוכל שלא תהיה קלה לניקוי, תצבור במהירות לכלוכים ותקבל מראה מוזנח ומיושן.

אל תתפשרו על איכות כשאתם בוחרים ריהוט לבית. כל רהיט, החל מפינת האוכל וכלה בשולחן הקפה, צריכים להיות גם יפיפיים, גם לשרת את המטרות שלכם במלואן וגם לגלות עמידות לאורך זמן ובסופו של דבר לספק לכם תמורה מלאה עבור ההשקעה שלכם.