גזיבו מתקפל

הבעיה המוכרת

מי שאוהב ללכת לים, לשכב על החול החם וליהנות מרחש הגלים ודאי מכיר את הבעיה: חוף הים הוא שטח פתוח וחשוף והשמש החזקה בוערת ושורפת את כל מי שנמצא תחתיה. יש חופים, המציעים למתרחצים בהם שמשיות או גזיבואים קבועים. אבל השמשיות הן בתשלום והגזיבואים נתפסים מהר מאוד והצפיפות תחתיהם עלולה להיות בלתי נסבלת בשל הביקוש הגדול.

מה זה גזיבו מתקפל?

גזיבו מתקפל הוא גזיבו נייד ופרטי, המאפשר לכם להיות תחתיו בפרטיות עם עצמכם, עם בן או בת הזוג או עם המשפחה. את הגזיבו המתקפל תוכלו להקים בכל מקום על החוף, בו תבחרו להתמקם וכך תוכלו להתרחק מהמקומות הצפופים ולא תצטרכו להיות תלויים במה שיש לאותו חוף להציע לכם ולא תהיו נתונים לחסדי השמש באותן שעות השהייה שלכם שם.

הגנה מושלמת

כולנו יודעים היטב, שמלבד האור והחום הנעים שלה, לשמש יש גם השפעות שליליות מאוד. אחת העיקריות שבהשפעות שליליות אלו היא קרינת השמש, המסוכנת מאוד לעור ועלולה אף לגרום לסרטן העור. אז נכון, שאתם יכולים למרוח את כל הגוף שלכם שוב ושוב בקרם הגנה או ללבוש בגדים ארוכים ולחבוש כובע, שיכסו את כל העור שלכם, אבל אין ספק שהרבה יותר להיעזר בפתרון חיצוני!

אם כן, הבד של הגזיבו המתקפל עשוי בצפיפות גדולה וכך הוא יוצר צל ראוי ויתרה מכך, הוא חוסם אחוזים ניכרים מקרינת השמש ולכן הוא מאפשר שהייה ארוכה על החוף, גם בשעות הנחשבות למסוכנות.

נוחות מקסימלית

יתרון גדול נוסף של גזיבו מתקפל הוא האפשרות להרכיב ולקפל אותו בקלות. מדובר בסך הכל על יריעת בד ומוטות ייעודיים, המתאימים במיוחד להתקנה בחול הים ומתחברים בקלות האחד לשני וכך יוצרים שטח פתוח מכל הצדדים ויוצרים ביחד קירוי בגודל משפחתי. הגזיבו, על כל חלקיו, מתקפל ומגיע לגודל קטן במיוחד, המתאים לתיק הנשיאה שלו וכך הוא גם לא תופס מקום רב בבית או ברכב.

גם לטיולים

היות שמדובר על גזיבו מתקפל ונייד, ניתן להשתמש בו גם בטיולים בשטח. לדוגמה, אם אתם רוצים לעשות עצירה במהלך טיול שטח או ללון באתר קמפינג וליהנות גם משעות היום באתר, תוכלו להקים את הגזיבו וליהנות מארבעה כיווני אוויר ושהייה נעימה יותר לאורך כל שעות היממה בלי להיות סגורים בתוך האוהל בגלל השמש הקופחת ובנוסף, ניתן גם לכסות באמצעותו את האוהל וכך ליהנות מזמן שינה נוסף, לפני שהאוהל מתחמם וגורם לישנים בו לחוש כאילו הם ישנים בתוך חממה.