טנזניה טריפ

למה טנזניה?

לפני שנעסוק בשאלה עם מי כדאי לטוס, כדאי להבין למה בכלל כדאי לטוס לטנזניה. ובכן, אין הפתעה גדולה בביקוש הרב כל כך בטיולים לטנזניה. למה? מפני שמדובר על מדינה אפריקאית, בה התרבות היא שונה מאוד מהתרבות הישראלית ולכן ישנה סקרנות גדולה לגבי אורח החיים בה. כמו כן, יש הרבה מה לראות ולעשות שם כדוגמת טיולי ספארי חווייתיים, טיפוס על הר הקילימנג'רו או סתם רביצה על חופי הים המרהיבים של זנזיבר או טיול לאיים האחרים שבריבונותה.

מה תרצו לעשות בטנזניה?

בין אם תרצו לצאת למסלולים רגליים, טיולי ספארי, להכיר טוב יותר את התרבות ואורח החיים הטנזניים או סתם לנוח ולהתפנק על חוף הים, כדאי לתכנן את הטיול מראש, כאשר ההמלצה היא לשלב בין האפשרויות כדי לחוות את כל מה שיש למדינה הנפלאה הזו להציע לכם ולמצות את הטיול שלכם עד כמה שניתן. אנשי המקצוע של טנזניה טריפ יכולים לעזור לכם לתכנן את הטיול שלכם בטנזניה באופן שיתאים לכם ביותר.

טיול זוגי

במהלך טיול זוגי בטנזניה, שיכול להיות ירח הדבש של זוג טרי או של זוג ותיק, הדגש הוא על חיזוק הזוגיות. בטנזניה יש מגוון רחב של אפשרויות לפעילויות, שיחזקו את הזוגיות שלכם באופן יוצא דופן. לדוגמה, טיול רגלי מאתגר בחיק הטבע יכול לאפשר לכם לראות צדדים חדשים ומרתקים בבן או בת הזוג או שיחה על חוף הים ורחצה משותפת בחוף לבן אל מול הים הגדול יכולים לאפשר לכם זמן איכות איכותי במיוחד.

טיול של אחרי הצבא

השנים שאנו מבלים בצבא הן שנים מאוד משמעותיות ובדרך כלל גם מאוד מאתגרות. לכן, כאשר חייל משתחרר משירותו הצבאי, ובעיקר לאחר סיומן של שתיים עשרה שנות לימוד בבית הספר, הוא בדרך כלל רוצה להשתחרר מכל מה שהוא מרגיש שכובל אותו ולצאת לטיול של אחרי הצבא. לטיולים מסוג זה, שטנזניה מאוד מתאימה להם, מומלץ לחפש פעילויות אתגריות מצד אחד ומאפשרות מנוחה איכותית מן הצד השני.

טיול משפחתי

גם למשפחות טנזניה מאוד מתאימה. בין אם מדובר על משפחה עם ילדים צעירים ואף תינוקות ובין אם מדובר על משפחה עם ההורים המבוגרים. מה שחשוב הוא למצוא את הפעילויות המתאימות להרכב המשפחתי המיוחד שלכם כדי שכל המשפחה שלכם תוכל ליהנות מהטיול המיוחד והחד פעמי הזה.

למה טנזניה טריפ?

הסיבה הטובה ביותר לבחירה בטנזניה טריפ לתכנון טיול בטנזניה היא הניסיון של הסוכנים בתכנון טיולים מכל הסוגים וההתמחות הייחודית שלהם עם מדינה זו. טנזניה טריפ יידעו איך לתכנן עבורכם טיול, שייתן מענה לכל הצרכים שלכם ואף להמליץ לכם על פעילויות פחות מוכרות, אבל לא פחות אטרקטיביות!