אקוודור

אתרי התיירות הטבעיים של אקוודור הם חוויה לעיניים ולנפש. באקוודור תוכלו לראות את הרי האנדים, לסייר ביערות הגשם של האמזונס, לסייר בשווקים המיוחדים של אקוודור, להכיר את השמאנים ועוד. בנוסף, תזכו להכיר את האקוודורים, הידועים בהיותם מסבירי פנים ואוהבי אדם וגם ליהנות מתרבות עשירה של מוזיאונים, מבנים עם ארכיטקטורה מרהיבה ביופייה, כנסיות ומנזרים ועוד.

גלפגוס

זוכרים את דרווין ואת תיאוריית האבולוציה שלו? את ההשראה הוא קיבל מאיי גלפגוס. איי גלפגוס מיוחדים בעיקר בכך, שהם מורכבים מסלעים וולקניים ולבה והתופעות הוולקניות שבהם עדיין ממשיכות למשוך חוקרי טבע רבים לחקור את תופעת הטבע המדהימה הזו. דבר מדהים נוסף באיים אלו הוא העובדה, שבעלי החיים שבאיים אלו אינם נרתעים מבני האדם ולכן מאפשרים לתיירים לראות את אורח החיים השגרתי שלהם ללא הפרעה. כמו כן, חלק ניכר מבעלי חיים אלו הם זנים מיוחדים, אותם לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בעולם.

פרו

פרו מציעה למטיילים בה ליהנות מחוויה עשירה מאוד של טיולים בדרום אמריקה. בפרו תוכלו להכיר את התרבות העשירה והעתיקה של הפרואנים לצד החיים המודרניים שלהם. כמו כן, תוכלו גם ליהנות מדיונות מרשימות במיוחד לצד יערות גשם מרהיבים ביופיים על כל בעלי החיים שחיים בסביבת חיים זו. גם בפרו תוכלו לחזות בהרי האנדים ובנהר האמזונס ולמעשה, כל סוג של טיול שתרצו לעשות, תוכלו לעשות בפרו.

קולומביה

בקולומביה תוכלו לנפוש על החופים הקריביים, לבקר בחבל הקפה המוכר והידוע, לבקר באחת מערי הבירה הגבוהות בעולם, הלא היא בוגוטה ולבקר בג'ונגלים המסעירים שלה. גם השפע הקולינרי של קולומביה יוסיף לחוויה שלכם רובד נוסף והוא רק חלק מהתרבות הקולומביאנית העשירה והמרתקת, המושתתת על תרבויות קדומות שנכחדו עם השנים והתרבות הקיימת היא זכר שלהן.

ברזיל

ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה והחמישית בגודלה בעולם ולכן אין זה מפתיע, שיש לה כל כך הרבה מה להציע למי שמחפש מסלול טיולים בדרום אמריקה. בברזיל תוכלו ללכת לראות משחק כדורגל באיכות כפי שעוד לא ראיתם, לסייר ביערות הגשם וכמובן, ליהנות מהחופים המדהימים שלה!

טיולים לדרום אמריקה

בוליביה

אם אתם מתכננים טיולים לדרום אמריקה, בוליביה היא אחת המדינות המומלצות עבורכם! בבוליביה תוכלו להכיר תרבות מיוחדת במינה, בה חיים אינדיאנים מודרניים תוך שמירה על התרבות והמסורת שלהם לצד בני התרבות המערבית יותר. אם אתם חובבי מאכלים מיוחדים, תוכלו לנסות את הסלטניאס הייחודיות לבוליביה וכמובן, לצאת לשייט באגם טיטיקקה, לצאת לראות את הסאלאר, הלא הוא מדבר המלח הידוע, ולבקר בעיר הגבוהה – לה פאז.