במאי שנה שעברה דווח על דקירות בפיצריית "גוטה" ברחוב ביאליק. לקוח שהתלונן שהבצק לא היה מספיק אפוי לטעמו, הגיע אל פיצריית גוטה במרכז חן לווי באדם נוסף ולאחר דין ודברים עם העובדים במקום, החל להשתולל ודקר שניים מהם.

בתיעוד שהביא הכתב איציק זוארץ ועלה לראשונה בתאגיד השידור "כאן ועכשיו" ניתן לראות את האירוע כולו דרך מצלמות האבטחה של הפיצרייה.

בסרטון ניתן לראות כיצד הגיעו האחים אסף ועמוס רוקח לפיצריית גוטה, כשאסף מצוייד בסכין. האח השני, עמוס, השליך את הפיצה על דלפק הפיצרייה ודרש מהעובד במקום לדעת עם מי שוחח בטלפון "עם מי דיברתי?! עם מי דיברתי?! אני שובר לו את הפרצוף!" אמר הנאשם בסרטון האבטחה. אחד העובדים אמר לעמוס רוקח "הוא הלך".

לאחר מכן נמלט החשוד מהמקום. שני הפצועים אשר נפצעו באורח קל עד בינוני ופונו לבית חולים סורוקה. בלשי משטרת ישראל שהוזעקו לאירוע עצרו תוך זמן קצר שני האחים אסף ועמוס רוקח, תושבי באר שבע.

היום (ראשון) בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר עליהם שמונה שנות מאסר. בכתב האישום מסופר כיצד שני האחים הגיעו והחלו לתקוף באלימות קשה את עובדי הפיצרייה. בין היתר, הם הכו אותם בפנים באמצעות אגרוף וחבטו בהם באמצעות קסדת אופנוע שהיתה במקום. בהמשך, אסף רוקח שלף סכין יפנית, ודקר את אחד העובדים בפניו ובצווארו. תוך כדי מעשיו של אסף, אחיו עמוס נאבק בעובד אחר של הפיצרייה. אז אסף הגיח לעברו ודקר אותו בסכין בפניו, בראשו ובמותנו.

בית המשפט דחה את כל טענות ההגנה של שני הנאשמים, אשר טענו להגנה עצמית ולאי כשירות לעמוד לדין. השופט כתב בהכרעת הדין כי "לא יכול להיות חולק כי פציעות אלו עולות כדי חבלה חמורה ביותר ופציעה קשה ביותר", וקבע כי טענותיהם של הנאשמים אינן מהימנות. השניים הורשעו בתקיפה בנסיבות מחמירות ובחבלה בכוונה מחמירה.