פרקליטות מחוז דרום הגישה הבוקר  לבית משפט השלום לנוער בב"ש כתב אישום נגד קטין בן 17.5 מבאר שבע, אשר נהג ברכב, בהיותו שיכור ובלתי מורשה לנהיגה, גרם לתאונת דרכים בה נפגעו 5 בני משפחה, ונמלט מהמקום.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי, ביום שבת האחרון הגיע הנאשם לבית סבו כשהוא שיכור, לקח ללא רשות את המפתחות של הרכב שהוסתרו מתחת לכרית, והחל בנסיעה ברחובות באר שבע, זאת על אף שמעולם לא קיבל רישיון נהיגה.

במהלך הנסיעה, עת הגיע לצומת בשכונה י'א, עלה הנאשם על אי תנועה וירד לכביש הנגדי, שם התנגש ברכב חולף בו נסעה משפחה בת 5 נפשות, בהן אישה בהריון ותינוקת, ונמלט מהמקום ברכב לבית סבו. יושבי הרכב נפצעו באורח קל ופונו לבית החולים סורוקה.

תמונת ארכיון

אם לא די בכך, כעולה מכתב האישום, הנאשם לא עצר את רכבו במקום כדי לעמוד על תוצאות התאונה ולא הזעיק עזרה לנפגעים. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הפקרה לאחר פגיעה, נהיגה ברשלנות וגרימת תאונת דרכים בה נחבל אדם, נהיגה ללא רשיון נהיגה תקף, ועוד.

לאחר כחצי שעה מקרות האירוע, נעצר הקטין. בבדיקת ינשוף שנעשתה לו התגלה בגופו  560 מקרו גרם אלכוהול. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.