לאחר משחק הכדורסל ביום שני, בו ניצחה מכבי תל אביב את הפועל באר שבע בני שמעון התרחש אירוע אלים. מספר אוהדי באר שבע רצו לגנוב את השלט המזוהה עם אוהדי מכבי תל אביב ותקפו את האוהדים אשר החזיקו אותו. אחד מהאנשים שהותקף הוא האוהד הותיק והידוע, המזוהה בשם "אילן השועל"

מתחקור השוטרים שהגיעו למקום עלה החשד כי מספר אוהדי באר שבע הקיפו את אוהדי הקבוצה האורחת אשר הניפו שלט עידוד, בתם משחק הכדורסל, ודרשו אותו מהם תוך השמעת איומים. אחד מאוהדי הקבוצה המארחת איים על אוהד הקבוצה האורחת ואף תקף אותו בכך שבעט בו בגופו וגרם לו לחבלות עד שנזקק לטיפול רפואי.

אירוע ספורט הפך לשדה קרב. צילום: זאב דיקמןעפ"י החשד, סמוך לאחר מכן, ויחד עם אוהדים אחרים קטינים המשיכה התקיפה בכך שדחפו את אוהדי הקבוצה האורחת וחבטו בהם בגופם בעזרת מקלות, הפילו אותם ארצה, בעטו בהם והשליכו לעברם אבנים.

לאור פעילות השוטרים במקם, נעצר חשוד במעשה, בן 21 תושב באר שבע, ובהמשך החקירה אותרו ונעצרו עוד 2 קטינים אשר החל כנגדם הליך משטרתי עפ"י חוקי הנוער, בצד הרחקתם ממגרשי הספורט למשך 60 ימים. היום, עם תם מלאכת החקירה בידי צוות חקירה מיוחד, צפויה חטיבת התביעות המשטרתית להגיש כנגד החשוד כתב אישום בגין המיוחס לו.

אחד מהאוהדים שהותקפו, "אילן השועל" סיפר לאתר "הארץ" כי בתחילה חבורת האוהדים ברחה לאור התערבות של אזרח שעבר במקום. לפי גרסתו, בזמן שהתרחשה התקיפה, אדם אשר מתגורר באיזור טייל עם כלבו וצעק "משטרה". למרות שלא היה שוטר, התוקפים נבהלו למשמע הצעקה ולמראה הכלב וברחו מהמקום.