חשד לרצח: מעט לפני השעה 4 בבוקר, החרידו מספר יריות את השקט בשכונה ד' בבאר שבע. כוחות משטרה ומגן דוד אדום שהוזעקו למקום גילו זירה ובה שלושה בני אדם ירויים.

כוחות הרפואה נאלצו לקבוע את מותו של צעיר כבן 20. מהמקום פונו בנוסף: צעיר נוסף בשנות העשרים במצב קשה מחוסר הכרה עם פצעי ירי בגופו ואשה בשנות השלושים במצב בינוני, בהכרה מעורפלת, עם פצעי ירי בגופה.

בית החולים סורוקה (תמונת ארכיון)

חובש בכיר במד"א ירון בראל סיפר: "כשהגענו, ראינו 3 פצועים שוכבים, צעיר בשנות העשרים היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פצעי ירי בגופו, הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם ולאחר נסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו בשטח, צעיר נוסף בשנות העשרים שכב בסמוך וסבל מפצעי ירי, הוא היה מחוסר הכרה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופונינו אותו בדחיפות לבית חולים כשמצבו קשה ויציב, ואשה בשנות השלושים הייתה בהכרה מעורפלת עם פציעה מירי, לאחר טיפול רפואי ראשוני פינינו גם אותה כשמצבה מוגדר בינוני ויציב".

הנפגעים הם צעיר שנרצח, וכן אמו ואחיו של המנוח שנפצעו. על פי דיווחים לא רשמיים, מדובר בסכסוך שהתפתח באזור הבית ויורה נמלט מהמקום. באתר פוסטה אף דווח כי הנפגעים הם בני משפחה רחוקים של ראש ארגון פשע מוכר. 

נסיבות האירוע בחקירה.