הגר לרר בת ה-30 מבאר שבע התמוטטה ומתה בטיול ליד פטרה בירדן. משפחתה סיפרה כי היא יצאה לטיול עם מטיילים שהכירה בפייסבוק, להם הצטרפו מדריך מקומי ומארגן ישראלי. הטיול שהיה אמור להיות חמישה ימים, התקצר באופן טרגי עם מותה של הגר.

הגר לרר. צילום באדיבות המשפחה

לאחר חצי שעה מתחילת הטיול החלה הגר להתלונן על החום, כמה שעות מאוחר יותר, בסביבות אחר הצהריים, מעדה הגר ונחבלה במרפק. כעבור שעתיים בהן סבלה מהתקף חרדה קשה, לא הצליחה הגר להמשיך את המסלול והתמוטטה. המדריך התקשה לתקשר איתה והחליט להזעיק את המשטרה המקומית שפעלה לפנותה מהמקום. פעולות החילוץ היו מורכבות וגופתה של הצעירה הוצאה באופן רגלי מהשטח.

לקראת 22:00 בלילה הגר כבר לא הייתה בחיים, רק אז החל תהליך פינויה מהשטח. הוריה של הגר סיפרו כי ב-1:00 צלצל הטלפון בביתם אך הם ישנו ורק בבוקר הגיעו השוטרים לביתם והודיעו את הבשורה המרה.

אמה של הגר מסרה ציטוט מהספר "הנסיך הקטן", אותה הגר אהבה ואף קעקעה על גופה: "נוף זה הוא בעיניי הנוף היפה ביותר והעצוב ביותר בעולם כולו. אין לך דבר מצער יותר מאשר לשלח ידיד כי לא כל אדם זוכה לרע". הגר בת בכורה לאבי ואיריס, אחות לעומר ונועה. המשפחה ביקשה להימנע מנתיחת הגופה בירדן ועשתה מאמצים רבים להביא את הגר לארץ. "הגר היקרה שלנו, אהובה שלנו, עכשיו את חופשייה בטבע שכל כך אהבת", ספדו לה בני משפחתה עם היוודע דבר מותה.