יום ג' השבוע, השעה 02:30 לפנות בוקר, רעולי פנים מגיעים לבר "בר גיורא" בשכונה ד', פורצים את מנעול הכניסה, נכנסים וגונבים את הקופה, תוך דקה הם נעלמים. כך מספר הבעלים קובי כהן "קיבלתי טלפון בשעה 03:00 לפנות בוקר שפרצו לי את העסק. במצלמות רואים אותם נכנסים. תוך דקה, שברו את המנעול בכניסה, נכנסו וגנבו את הקופה עם הפדיון".

לדבריו, האחראים לפריצה נתפסו במקרה "רכב משטרתי עצר אותם לבדיקה וגילו שפרצו לי לעסק. התקשרו אלי ובאמת ראיתי במצלמות מה הם עשו. השוטרים תפסו אותם אבל לא כל הכסף לא היה עליהם. באתי לתחנה בבוקר חשבתי שאקבל את הכסף, אבל קיבלתי רק חלק מהסכום. מסתבר שעכשיו אני צריך לתבוע את הגנבים בבית משפט כי הם דורשים בעלות על הכסף שנשאר. להוכיח שזה שלי ולא שלהם".  

לחצו כאן על מנת להצטרף לערוץ ה-telegram שלנו

מכורים לעיר? הצטרפו גם לקבוצת הוואטסאפ שלנו

קובי לא לבד. לפני כ-3 שבועות נפרצה מסעדת אגאדיר בשכונה ג'. גם כאן רעולי פנים הגיעו ברכב, אחד ממתין ברכב מילוט והשאר פורצים את העסק והולכים על כל הקופה. תוך דקות ספורות הם נמלטים מהמקום.

 

בשיחה עם הבעלים סיפר כי בקופה היו כמה שקלים בודדים ולא נגנב כסף רב, אך נגרם נזק. הבעלים הגיש תלונה במשטרה שפתחה בחקירה, אך עד כה לדברי הבעלים, החשודים לא נתפסו.