באוקטובר האחרון, יום ראשון בשבוע (14.10) התרחש מקרה אלימות מזעזע כלפי פעוט בן 9 חודשים. נ' (32) אב ל-4 נותר לבדו לשמור על בנו הפעוט בן ה-9 חודשים, הפעוט החל לבכות ונ' ניגש להכין לבנו בקבוק חלב, כאשר התקרב אליו עם בקבוק החלב החל האב לסטור לבנו ולאחר מכן אף הטיח אותו על המיטה בחוזקה ושם אותו בלול.

אילוסטרציה (צילום מסך)

בעוד נ' שומר על בנו, אשתו ס' יצאה לאסוף את האחיינית שלה מהגן, כאשר שבה ס' לביתה שמעה את בנה בן ה-9 חודשים בוכה. בעודה ניגשת אליו היא מבחינה ברגלו הנפוחה ומחליטה לקחת אותו לבדיקה בבית החולים סורוקה. בבדיקה התברר כי הפעוט סובל משבר קווי בעצם הירך השמאלי ודימום תת עורי בלחי שמאל.

בכתב האישום נכתב: "הנאשם במעשיו המתוארים, במספר רב של פעמים, בהיותו אחראי על בנו הפעוט שהינו קטין וחסר ישע, תקף את הפעוט שלא כדין וגרם לו לחבלות של ממש וכן עשה בו מעשי התעללות גופנית ונפשית".

לאור המקרה החמור, בתחילת החודש הוגש כתב אישום כנגד האב בגין חבלה חמורה, תקיפת קטין ע"י אחראי והתעללות בקטין חסר ישע. מכתב האישום עולה כי זו אינה הפעם הראשונה שהאב מתעלל בבנו, שכן כבר מגיל שבועיים נהג האב לצבוט את בנו הפעוט, לסטור לו, לזרוק אותו באוויר בעודו בוכה וכן להפעיל אלימות פיזית שהובילה להופעת סימנים כחולים על גופו של הפעוט.