זה היה המקרה התשיעי בו נשדדה תחנת הדלק. בעל תחנת הדלק "פז-בר" ביציאה מבאר שבע לכיוון עומר, חווה בממוצע מקרה שוד כל חצי שנה. הפעם האחרונה הייתה בחודש אוגוסט, כפי שפרסמנו ב"באר שבע נט.

כפי שניתן לראות בסרטון, 3 פורצים שברו את דלת החנות ונכנסו פנימה עם שק על מנת לשדוד את התחנה. כשאחד השודדים ראה רכב סיור של "צוות 3" מתקרב, הוא הזהיר את חבריו שמיד נמלטו מהמקום בלי שלל. הסייר הגיע כמה שניות אחריהם, צפו בתיעוד:

ליאור בר, בעלי תחנת הדלק, התראיין בעבר לבאר שבע נט: "אין תחנת דלק בבאר שבע שלא נשדדה. יש להם נתיב הגעה ומילוט קבוע שדרכו הם נמלטים אחרי הרבה מקרי שוד בבאר שבע. דרך עפר שעוברת ליד האזור תעשייה, מוביל לעוקף באר שבע, תל שבע ואזור דימונה. הכל פרוץ". 

בעבר חשפנו את מקרי השוד הרבים שספג ליאור בשנים האחרונות, כשהשודדים מצליחים להימלט פעם אחר פעם עם השלל. כל מקרה שוד שכזה מוערך בעשרות אלפי שקלים של נזק, הבאים על חשבון בעל העסק. במרבית המקרים, השודדים כלל לא נתפסים. השלב הבא בו עומד ליאור כעת הוא ניסיון לקבל פיצוי על הנזק שנגרם לו בידי השודדים, "פעם הקודמת שתפסו מישהו נתנו לו עבודות שירות, וגם לא ביצע אותן". הפעם, ליאור מקווה לכסות את הנזק שנגרם לו עד הפעם הבאה שתגיע בצער רב, על פי הסטטיסטיקה, בחצי השנה הקרובה.