מהתביעה עולה כי בחודש ינואר  2017 בשעת בוקר מפעיל המכונה נתקל בחוט חשמל על רצפת המפעל מה שגרם לנפילתו. מפעיל המכונה פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה כשהוא סובל מחבלה בפה, שבר בשן, פגיעה ביד ומרגישות  במרפק ימין.

בצילום אובחנו שברים ופריקה בשתיים מאצבעותיו שנותחו לצורך שחזורן והושמו בגבס. כיוון שהשברים באחת האצבעות זזו ממקומם, הוא נאלף לעבור ניתוח נוסף תחת הרדמה כללית ובסיום הניתוח השני שוב גובסה ידו.

אמבולנס מחוץ לסורוקה. פינוי פצועים מתאונת דרכים. צילום: דוברות מד"א

בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג טוען בין היתר בתביעה,  כי אם בעלי המפעל היו פועלים בזהירות הנדרשת ודואגים לסביבה בטוחה לעובדים, מציבים שלט אזהרה המזהיר מפני המפגע,  דואגים להתקנת אמצעים למניעת החלקה, גידור המפגע או לניקוי הרצפה ממפגעים, מפעיל המכונה לא היה נתקל ונופל וניתן היה למנוע את תוצאת התאונה. עוד נטען כי  בעלי המפעל התעלמו מתאונות קודמות שאירעו שם בנסיבות דומות.

בתביעה נטען כי פגיעותיו מונעות ממנו לתפקד בצורה נורמאלית והשלכותיהם מתפרסות על פני תחומים רבים כגון, פגיעה בדימוי העצמי, אי יכולת לשוב לעבוד כבעבר, עצבנות, רגזנות וחוסר סבלנות כלפי סביבתו ועוד. בשל התאונה ותוצאותיה הקשות, חרב עולמו של התובע, הנאתו מהחיים ואיכות חייו נפגעו קשות והוא הפך לשבר כלי, ומאז התאונה מתקשה התובע מתקשה בכל פעולה בסיסית שעליו לבצע.

וועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי הכירה בתאונה כתאונת עבודה וקבעה כי כתוצאה מהתאונה נותרה לתובע נכות לצמיתו בשיעור של  16.47%.

מפעיל המכונה תובע לקבל מהמפעל פיצוי של מאות אלפי ₪ עבור  הפסדי שכר, עזרת צד ג', הוצאות רפואיות, הוצאת נסיעה מוגברות, כאב וסבל .