בלילות האחרונים השחיתו אלמונים כמה שלטי פרסום של חברות אופנה ברחבי באר שבע, מדובר בשלטי הראווה שמופיעים על תחנות האוטובוסים ועמודי הרחוב שבצידי הכביש. העובדה כי  הספריי השחור מכסה את האיברים החשופים של המופיעות בתמונות ואת פניהן, מרמזת כי המעשה נועד לצאת נגד חוסר הצניעות שבפרסומת.

צילום: אוריאל גור דוד

אחת הקורבנות להשחתה היא שרון חודידה, אשר מחוץ לחנות שלה "ג'אמפ & עונות" ברחוב הרצל הופיעו שלושה שלטי פרסומת של בגדי ים, "יום ראשון בבוקר היה מאוד עצוב בשבילי כשהגעתי לחנות וראיתי כי חלון הראווה שהציג בגדי ים מרוסס", היא מספרת. את החלון עיצבו לה מעצבים מתל אביב והוא עלה 5,000 ש"ח, "זה מראה עצוב ומזעזע לעיר מודרנית כמו באר שבע". מלבד העובדה כי הסיכוי למצוא את המשחיתים קלוש, הוסיפה לצרותיה של שרון ההודעה שקיבלה מהעירייה- 24 שעות לתקן את המפגע הציבורי או שתיקנס.

"מראה עצוב לעיר מודרנית כמו באר שבע" צילום: אוריאל גור דוד

מעיריית באר שבע נמסר: אגף הפיקוח העירוני משקיע רבות בהצבת מתקני ריהוט רחוב ושמירה על חזותם במרחב הציבורי. אכן, לאחרונה אירעו מספר מקרי השחתה במתקנים, אגף הפיקוח הערוני ואגף האזקה בעירייה, פועלים להשיב את מצב המתקנים לקדמותם. בנוגע לטיפול באותם מתקנים- האחריות על תיקון הנזקים הינה על חברת הפרסום (זכיינית של עיריית באר שבע) והפיקוח מתבצע ע"י העירייה. החברה הזכיינית, נדרשה לתיקון הנזקים באופן מידי. עד עתה טופלו מרבית המתקנים והשאר יטופלו בימים הקרובים. הטיפול כלל החלפת פרספקטים וניקיון ארגזי הפרסום. עוד נציין, אגף הפיקוח העירוני יגביר את הסיורים ופעולות האכיפה ברחבי העיר, במטרה לשמור על מתקנים ובמקביל לאתר את עבריינים ולהביאם לדין.