גוגל מפות

כתב אישום הוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד תושב העיר בשנות ה-50 לחייו, ממנו עולה כי בתאריך 24 לינואר הוא נכנס לחנות תכשיטים ברחוב הדסה כשהוא חובש כובע ומעליו כובע נוסף של קפושון, מחזיק קרש גדול בו נעוצים מסמרים, ואמר לעובד בדלפק להכניס מגשי תכשיטים מתוך הוויטרינה השקופה לתוך שקית ניילון שהביא עמו. העובד יצא מהדלפק לעבר הנאשם, שהחזיק את הקרש בצורה מאיימת וצעק לו "אל תתקרב, אני אפגע בך", הוא החל לצעוד לאחור לעבר היציאה ולבסוף ברח וצעק "אנחנו עוד ניפגש".

המשטרה עצרה את החשוד על סמך עדויות בלשים שזיהו אותו בצילומי האבטחה, ומציאת פרט לבוש ייחודי שנמצא בחיפוש בביתו, העובד אגב לא הצליח לזהות את הנאשם. בבקשה להארכת המעצר של המשטרה עלה כי החשוד בעל 18 הרשעות קודמות בעבירות רכוש, אלימות וסמים, ותלויים ועומדים נגדו שני כתבי אישום ומאסר על תנאי.

בדיון בבית המשפט כפר סנגורו של הנאשם, עו"ד שלומי הכהן, בהאשמות וטען לחולשה בראיות. הוא ציין כי המאוים לא זיהה את הנאשם וביקש לפסול את הזיהוי של מרשו על ידי בלשי משטרה, וטען כי פריט הלבוש שנמצא בביתו אינו ייחודי. השופט, נסר אבו טהה, שצפה בסרטוני האבטחה בעצמו קבע כי הראיות לא מצדיקות מעצר עד תום ההליכים, ושלח את הנאשם לקבלת תסקיר. הדיון הבא ייערך ב-10 למרץ.

- פורסם לראשונה באתר המשפט פוסטה -