לפני מספר חודשים איבדה משפחה באר שבעית את אם המשפחה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. בנה נדב שגר בניו ג'רזי שב ארצה בעקבות הנסיבות המצערות והחל לאסוף את החפצים מדירת אמו. את החפצים שהתאפשר לו לקחת הוא אסף ולקח איתו בטיסה, אולם נותרו מספר חפצים שאסף בארגז וביקש מבני משפחתו לשמור אותם עד שישוב לביתו שבניו ג'רזי ולאחר מכן יבצעו את המשלוח.

באחד הארגזים שארז נדב, היה טלאי צהוב של סבתו, צלחת מיוחדת שעוברת בירושה, ספר מתכונים משפחתי וחפצים בעלי ערך סנטימנטלי משמעותי עבור נדב ובני משפחתו. את הארגז המדובר שמרו בני המשפחה יחד עם ארגזים נוספים וחפצים יקרי ערך שנותרו בבית האם שנותר נעול ללא דיירים.

לפני כחודש נדב קיבל שיחת טלפון מאחיו והופתע לגלות כי בית אמו נפרץ ונגנבו ממנו חפצים שונים, בניהם הארגז ששמר במטרה לשלוח בהמשך לביתו שבניו ג'רזי. כעת, מפרסם נדב את התמונות של החפצים שנגנבו ואת הסרטון שמתעד את הגנבים בשעת פעולה ומבקש את עזרת הציבור בכדי למצוא את החפצים שנגנבו. כפי שכתב נדב בפוסט: "הם בטח לא הבינו מה הם גנבו. אבל לי התרסק הלב. כל מה שהיה חשוב לי והשאיר את הזיכרון של אמא שלי והמשפחה שלי – כבר לא קיים יותר!".

אם נתקלתם בניסיון למכור את החפצים שהיו בארגז של נדב, צרו קשר עמו באמצעות הרשתות החברתיות.

הטלאי שנגנב

צלחת שעוברת בירושה