בתחילת השנה הואשם שוטר התנועה מבאר שבע, דובי אייזיק בגין עברות של סחיטה באיומים ומעשים מגונים. בחודש מאי האחרון הוגש נגדו כתב אישום נוסף בגין 2 אישומים שאינם ניתנים לפרסום. כעת, מתווספים ל-2 האישומים הקיימים עוד 15 אישומים חדשים בגין עברות של מעשים מגונים, כאשר בכללותו כולל כתב האישום המעודכן 17 אישומים שונים.

בתחילת השבוע הגישה המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה לבית משפט השלום בבאר שבע, כתב אישום מעודכן, כנגד שוטר התנועה דובי אייזיק. כתב האישום כולל עבירות של סחיטה באיומים, מעשה מגונה בלא הסכמה, הטרדה מינית, הוצאת מידע מהמרשם הפלילי, זיוף בידי עובד הציבור והפרת אמונים.

דובי אייזיק. נאשם בעבירות מין. צילום: רשתות חברתיות

כמו כן, כתב האישום שכולל לא פחות מ-17 אישומים שונים, מתעד מקרים רבים בהם צילם אייזיק נשים שהגיעו למשרדו ללא הסכמתן או ידיעתן, תוך שהוא מתמקד באזורים מוצנעים של אותן נשים. במקרה נוסף שהוצגו בכתב האישום עקב אייזיק אחר אישה מבלי ששמה לב ואף רשם לעצמו את מספר הרכב שלה ובאמצעותו חיפש אודותיה פרטים אישיים במאגר המשטרתי.

מקרה חמור אחר שמצוין באף הוא בכתב האישום, מתואר ניצול לרעה של נגישותו למאגר המשטרתי ובדיקת פרטים אישיים של מתלוננות ובני משפחתה. עם הפרטים האישיים ביצע אייזיק עברות של סחיטה באיומים כאשר הוא מבקש ממנה להיפגש עמו. לאותה פגישה הוא הגיע עם טופס שחרור בערבות אותו זייף מבעוד מועד, בכדי להחתים את המתלוננת, תוך הבטחות שווא שיוכל לסייע לה בתיק התעבורה שנפתח נגדה.

בעקבות כך הוצא השוטר לחופשה כפויה.