משטרת ישראל פועלת כל העת למען בטחון רכושו של האזרח ותוך חתירה להרחקתם מהמרחב הציבורי של חשודים בעבירות פליליות. בתום פעילות משטרתית סמויה נעצר בשעת מעשה חשוד באירוע שוד ובניסיון שוד-

בתאריך 20.1 התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות שוד בסניף בנק דואר במרכז מסחרי בבאר שבע. שוטרים שהגיעו למקום החלו בתחקור מהיר ועלה כי למקום נכנס אדם אשר הסתיר פניו ותוך שהוא מאיים על הפקידה במה שנחזה כאקדח הגיש לה פתק ובו הודיע לה כי זהו שוד, ועם קבלת הכסף נמלט מהמקום.

בעקבות המקרה החלה חקירה נרחבת במהלכה בוצעו סריקות ברחבי העיר במטרה לאתר את החשוד במעשה.

עם התקדמות החקירה ותוך הפעלת כלים מתקדמים נודעה למשטרת ישראל זהותו של חשוד.

בפעילות מבצעית ממוקדת נערכו בבוקרו של יום למחרת (שני) שוטרים סמויים בסניף בנק דואר ביישוב מיתר. עם הגעת החשוד למקום, ולאחר שעפ"י החשד החל בביצוע שוד נוסף, נעצר בשעת מעשה ובתום מאבק עם השוטרים שביקשו לעוצרו.

בבדיקתו של החשוד עלה כי מדובר בנתין ירדני כבן 24 אשר עפ"י החשד שהה בארץ שלא כחוק.

לאחר מעצרו כאמור, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה נכלא.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת, מהלך החקירה עלה בידי החוקרים לקשור את החשוד למקרה השוד בסניף הדואר במרכז המסחרי בבאר שבע, גם שם עלה כי החשוד הגיע ובידו אקדח בועות סבון ועליו מורכב מזרק עם חומר נוזלי אדום אז הגיש לפקידה פתק.

צילום באדיבות דוברות המשטרה

עם תם מלאכת החקירה הוגשה בתאריך 3.2 הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד לתאריך 7.2 והיום צפוי דיון בעניינו בבימ"ש המחוזי בבאר שבע

"מעצרו של החשוד הנו פרי חקירה משטרתית נחושה ומצטרף לרצף הצלחות בפענוח מעשי שוד אשר אירעו לאחרונה בגזרת העיר באר שבע", כך נמסר מהמשטרה.