בשבוע שעבר הסיעה שוטרת את אחד מילדיה לגן כשלא הייתה בתפקיד, מאחור צפרה לה שוב ושוב נהגת כדי שתיסע מהר יותר, וכשזה לא קרה הנהגת עלתה על המדרכה וחסמה אותה. השוטרת סיפרה בשיחה עם כמה מחבריה "היא יצאה מהמכונית באטרף, משכה לי בשערות וגררה אותי החוצה אל הכביש. היא תלשה לי שערות וחבטה בי בכל הגוף, ונתנה לי בעיטות. הייתי בהלם לגמרי, חסרת אונים. כשהתאוששתי מעט, שלפתי את הטלפון וניסיתי לצלם אותה. היא התעצבנה, חטפה לי את הטלפון, נתנה אגרוף וברחה עם המכונית שלה".

אילוסטרציה

השוטרת ניגשה לקבלת טיפול רפואי, ובאופן קצת אירוני גם הגישה תלונה במשטרה. החקירה בפרשה הועברה לטיפול חוקרי תחנת משטרת אופקים, שביצעו איכון לטלפון של השוטרת וגילו שהחשודה נמלטה לכיוון ירושלים. הם הצליחו לאתר אותה והיא הובאה לחקירה בסיומה שוחררה בתנאים מגבילים ולא נעצרה."זה מוזר מאוד שהנהגת שוחררה. היו צריכים להביא אותה להארכת מעצר בבית המשפט", סיפר שוטר שנחשף למקרה, "איזה מסר מעבירים לאזרחים, לשוטרים, שמקרים כאלה יזכו ליחס מקל? שבריונות אלימה על הכביש זה בסדר?".

קצין משטרה במחוז הדרומי אמר "זה מקרה חמור מאוד של בריונות על הכביש של אזרחית כלפי שוטרת, צריך למצות את הדין עם החשודה במעשה. אסור לעבור על זה לסדר היום. השוטרת עדיין בטראומה קשה".

ממשטרת ישראל נמסר: "מיד לאחר המקרה נפתחה חקירה שעדיין מתנהלת בימים אלו. מטבע הדברים איננו מפרטים אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין כי נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת".

- פורסם לראשונה על ידי שמעון איפרגן באתר מאקו -