בשכונת רמות קיים רחוב חדש יחסית אשר נבנה לפני מספר שנים עם הקמת פרויקט מגורים בו, רחוב יוסקה יריב. תושבי הרחוב מרגישים כי כבר זמן רב שהם סובלים מתשתיות לקויות ברחוב, דבר הפוגם באיכות חייהם. "התשתית ברחוב היא לקויה, לא ברור לי איך אישרו אותה. יש עמודי חשמל באמצע הכביש. הרכבים חונים משני הצדדים של הרחוב ואי אפשר לעבור, אין פיקוח על זה. יש ריבועי בטון שחוסמים את המעבר ממש באמצע הכביש, חוטי חשמל חשופים שמהווים סכנה... מרגיש כאילו אנחנו בתוך אתר בנייה", מספר אחד מדיירי הרחוב.

"אנחנו משלמים ארנונה כחוק אבל מקבלים אפס שירות, ככה זה מרגיש. לי למשל יש שני רכבים ואין לי אפשרות להחנות ליד הבית כי הרכבים תופסים את כל צידי הדרך ללא אפשרות מעבר", אומר אחד הדיירים. בנוסף, הם טוענים כי בעקבות הליקויים הרבים הרחוב כלל לא נגיש לנכים או למשל אימהות עם עגלות תינוק. "יש חשמל חשוף שאם ילדים יגעו בו זו סכנת חיים, יש בור חשוף באמצע הכביש ורכבים בחושך לא רואים אותו ויכולים להיפגע, או חלילה הולכי רגל", אומרים התושבים. "התשתית ברחוב לקויה מהבסיס שלה- מסוכן לנהוג ברחוב הזה ועוד יותר מסוכן ללכת ברחוב הזה, ככה או ככה זה לא מצב אידיאלי, זה מתכון לאסון".

התחושה הכללית הרווחת היא כי מסוכן לעוברי האורח והתושבים ברחוב והם היו רוצים שהתשתיות בו יהיו טובות יותר כדי שיוכלו לחיות כראוי בסביבה נוחה ונעימה. "לא ברור למה אנחנו צריכים לחיות ככה ולסבול את זה כל כך הרבה זמן? מהעירייה לא מטפלים בנושא וזה שערורייה", אומר אחד הדיירים. "סך הכל אנחנו רוצים לחיות כמו כל אחד אחר פה בעיר", מסכם אחד הדיירים. יחד עם זאת, נראה כי בעירייה עובדים כדי לטפל בבעיות ברחוב ולמזער כמה שניתן את הפגיעה באיכות חייהם.

מעיריית באר שבע נמסר בתגובה:

"קבלן מטעם משרד השיכון החל לאחרונה, בעבודות ביצוע לפיתוח מלא של הרחוב וזאת על פי תכנית מאושרת. העבודות אמורות להסתיים באמצע חודש הבא (דצמבר). בכוונת אגף הנדסה לפנות למשרד השיכון, בדרישה להקל ככל שניתן בעת ביצוע עבודות ולטפל במטרדים הקיימים עליהם מתלוננים התושבים".