מורה שהועסקה במקיף רבין נעצרה לפני מעל לשנה בחשד שקיימה יחסי מין עם תלמיד שהכירה בעת עבודתה בבית הספר, ניהלה עמו רומן ואף נכנסה ממנו להיריון.

פרשת המורה והתלמיד החלה כשבעלה של המורה הגיש נגדה תלונה במשטרה והתלונן כי אשתו שכבה עם התלמיד. בנוסף טען כי עישנה סמים עם התלמיד, ושכבה איתו ליד תינוקם בן השנתיים.

המשטרה עימתה בין הבעל לבין המורה, שטענה כי נכנסה להיריון מבעלה, וביקשה לעבור הפלה כיוון שרצתה להתגרש ממנו בעקבות הרומן האסור. "התאהבתי בתלמיד", סיפרה לחוקרי המשטרה. לדבריה, בזמן הרומן ביניהם היא כבר לא הייתה מורה שלו. היא התלוננה במשטרה על אלימות מצד בעלה כלפיה והם נפרדו. את הסיפור הבאנו ב'באר שבע נט' לפני כשנה.

שנה חלפה מאז התיק המורכב, ולבסוף הוחלט בפרקליטות מחוז דרום לסגור את התיק נגד המורה מחוסר ראיות מספיקות. "ממצאי החקירה העלו כי אכן החשודה הייתה מורתו של התלמיד בעבר אולם בעת ביצוע המעשה המיוחס לה, לא היו ביניהם יחסי תלות, חינוך או מרות, והיא אך לימדה במתחם בית הספר בו למד הקטין" נמסר מהפרקליטות. "בהמשך, הגישו בני הזוג תלונות הדדיות נוספות, שאינן קשורות במישרין לחשד המיוחס לה בנוגע לקיום יחסי המין עם הקטין". עוד נאמר:  "לאחר שבחנה הפרקליטות את חומר הראיות בתיק ושמעה את טענות החשודה במסגרת הליך שימוע, ובהתחשב בכך שבבחינת התיק התעורר קושי בהוכחת סעיפי העבירה הרלוונטיים, וכן לאחר שנשקלה עמדת הקטין, נמצא כי אין ראיות מספיקות להעמדת החשודה לדין פלילי".

כעת, כ-3 חודשים לאחר החלטת פרקליטות מחוז דרום, בית הדין למשמעת של עובדי המדינה הרשיע את המורה, לאחר שקבע שקיימה קשר מיני עם תלמיד כיתה י'. בית הדין גזר על המורה פיטורין לאלתר מעבודתה ואסר על העסקתה בשירות המדינה ובמשרד החינוך לתקופה של שמונה שנים.

מנציבות שירות המדינה נמסר בתגובה: "בית הדין למשמעת של עובדי המדינה הרשיע אתמול מורה בעבירות משמעת לאחר שנקבע כי קיימה קשר מיני עם תלמיד כיתה י'. בית הדין גזר עליה פיטורין לאלתר ופסילה לשירות המדינה ולמשרד החינוך למשך שמונה שנים. בהמשך לאמור מבקש אגף המשמעת להבהיר, כי על מורים, מעצם תפקידם, חל סטנדרט התנהגות גבוה, במיוחד בכל הקשור לתלמידים, וכי כל קשר שאינו ראוי בין מורים לתלמידים, ובמיוחד קשר מיני, יטופל במלוא חומרת הדין".