באוגוסט 2017 התקיימה מסיבת טבע לא חוקית מליל שישי עד צהרי שבת, בחורשה שבצומת גורל הסמוכה ללהבים. אחת המשתתפות בה הייתה טוהר דוד, חיילת עתודאית בת 19 שיצאה לחופשת שבת מטירונות בחיל האוויר, אותה אמורה הייתה לסיים בשבוע שלאחר מכן. בשעות הבוקר המוקדמות טוהר התעלפה, כנראה לאחר שנטלה סם אסיד, והחלה לפרכס ולהקציף מהפה. היא לא קיבלה טיפול רפואי משום שהמסיבה לא הייתה חוקית, ולפי החשד המארגנים ידעו כי המשטרה תעצור אותם ותחרים את הכסף שהרוויחו.

אתר המסיבה. צילום: דוברות המשטרה

את המסיבה ארגנו ליאון בגיו (32) ושלמה פשרל (38), נאשם שלישי הוא אחד המבלים שגם עבד במסיבה כמוכר כרטיסים, עומרי חיון (34), שלפי החשד הציג עצמו בפני המארגנים כבעל השכלה רפואית והמליץ להם שלא לפנות את טוהר לבית החולים, בטענה שהוא כבר טיפל בהרבה אנשים במצבה והיא רק צריכה לנוח. אז טוהר הושמה בחלק האחורי של הטנדר של המארגנים עם פרכוסים והקצפות כשמצבה מתדרדר והסובבים מסתכלים. רק בשעה 10 בבוקר הוחלט להזעיק את שירותי ההצלה, בגיו התקשר למד"א "מצאנו פה מישהי מעולפת, אנחנו באזור צומת להבים, מצאנו אותה פה בשטח… היא לא נושמת, חייבים לעשות לה החייאה".     

לאחר כמה ימים בהם אושפזה בבית החולים סורוקה ללא הכרה, טוהר נפטרה. לאחר איסוף הראיות על ידי חוקרי תחנת רהט במרחב הנגב, במשך גיבוש הממצאים של הפרקליטות היה נראה כי השלושה יואשמו בגרימת מוות ברשלנות, אך היום (ד') הגישה נגדם פרקליטות מחוז דרום כתב אישום בהריגה. "הנאשמים 1 ו- 2 (בגיו ופשרל), בהיותם המארגנים של המסיבה והנאשם 3 (חיון), בהיותו מי שהציג את עצמו כבעל ידע רפואי, גרמו למותה של המנוחה ביודעם, כי כתוצאה ממעשיהם ומחדליהם שלהלן הם צפויים לגרום למותה של המנוחה ובנטלם סיכון בלתי סביר לגרימת תוצאה זו".