צילום: שאטרסטוק

 

לפני מספר שבועות התקבל דיווח בתחת ב"ש, לפיו נשמעים צעקות מאחת הדירות בעיר. כאשר הגיעו השוטרים למקום גילו כי הזוג מוכר למשטרה וזו אינה הפעם הראשונה ששכנים מדווחים על צעקות מדירה זו. כמו כן, בדומה למקרים קודמים מצאו השוטרים בדירה את האישה פצועה, הפעם בידה וכן נמצאו במקם שברי זכוכית של חלון. אולם, על אף הסימנים הרבים והמקרים החוזרים האישה מסרבת לשתף פעולה עם המשטרה ובוחרת לשתוק בכל פעם שהשוטרים מגיעים לביתה. כך הביאה לפרסום הבוקר כתבת YNET אילנה קוריאל.

למרות חוסר שיתוף הפעולה של האישה, החליטו במשטרה להביא את הבעל לדיון בהארכה מעצר. בדיון שהתרחש בבית משפט השלום בב"ש בפני השופט יריב בן דוד, הוחלט כי חרף הסימנים הברורים הבעל ישוחרר בטענה שהאישה חוזרת ומספרת כי היא חתכה לעצמה את האצבע. "נותר רק לתהות מה הוביל את היחידה החוקרת לעתור לימי מעצר במצב דברים זה" כך אמר השופט בן דוד.

מנגד, נציגת המשטרה בניסיונות להבהיר את חשיבות החקירה במקרה המדובר, טענה כי על-פי החשד מדובר בתיק של אישה מוכה המפחדת להודות במתרחש בביתה. אך למרות כלל ההסברים הבקשה נדחית והמשטרה אף מקבלת נזיפה על הבאת חשוד להארכת מעצר שלא לצורך.

בסופו של דבר ולאור ריבוי מקרי האלימות בין בני הזוג, מחליטה המשטרה לא לוותר ומערערת למחוזי שם מחליט השופט אהרון משניות להאריך את מעצרו של החשוד.