לפני כחודשיים אירע אירוע אלימות קשה באגף הילטון החדש בכלא אשל, את התיעוד הדרמטי של המקרה חשפו באתר פוסטה. הסרטון הנדיר מציג את האלימות בין האסירים, לצד דוחק בתאים וכן צפיפות גבוהה באגף כולו.

בסרטון מתועדים לפי כתב האישום ארבעה אסירים: דהוד סאלם (21) מרחובות המרצה כעת מאסר של 28 חודשים ולו עבר של שתי הרשעות על אלימות, עופר ענבר (52) מקרית עקרון המרצה כעת שנת מאסר ולו 20 הרשעות קודמות, דניאל גולדנברג (21) מירושלים המרצה כעת 11 חודשי מאסר ולו 7 עבירות קודמות ועזר כהן (39) מהרצליה המרצה כעת 21 חודשי מאסר ולו 14 עבירות קודמות.

ארבעת האסירים נראים בתיעוד כאשר הם תוקפים אסיר אחר היושב על כיסא עם גבו אליהם, הארבעה מגיחים מהתא ושופכים על האסיר שיושב מים רותחים ולאחר מכן אף מכים אותו וזורקים עליו כיסא. בעודו מנסה לברוח מהתוקפים, ניתן להבחין בכמות הגדולה של האסירים הנוכחים באגף אשר יוצאים מהתאים לצפות במתרחש ונדחסים אל המסדרון הצר.

מכתב האישום עולה כי מי ששפך את המים הרותחים הוא סאלם שבהמשך אף היכה את א' עם הסיר בראשו. א' שנחבל ונכווה בראשו בדרגה 2 הועבר לטיפול בבית החולים סורוקה, אך למרות כל שקרה סרב א' כמו גם התוקפים לשתף פעולה במהלך החקירה.

לאור זאת, השופטת חני סלוטקי החליטה לפני כשלושה שבועות, על הארכת מעצרם של הארבעה עד תום ההליכים.