מורכבים הם חייהם של סטודנטים. הם נתונים תחת לחץ תמידי, תקועים בחדרי לימוד באוניברסיטה עד שעות מאוחרות, ותוך כך נאלצים לתמרן בין לימודים לעבודה כדי לשלם שכר דירה. הלימודים אינם קלים, אך בין ערימת הדפים הבלתי נגמרת נהנים הסטודנטים גם מחיי לילה ובילויים הקרובים ביותר בארץ לסרטי הקולג' האמריקאים. מסיבות דירה, מסיבות חצר, הפאנגו'יה, מסיבות בריכה ועוד מסיבות, שבמקרה שמעו עליהן מחברה של חבר בארוחת שישי.

לסטודנטים בבאר שבע ממש לא חסר איך ליהנות. הפאנג'ויה אמנם נגמרה לא מזמן, אבל היצר הבלייני הסטודנטיאלי מתאושש מהר מאוד, וכבר אתמול יצאו הסטודנטים מבן גוריון, סמי שמעון ומכללת ספיר לחגוג בהמוניהם את יום הסטודנט השנתי, יחד עם חברים מרחבי הארץ.

על הבמה המרכזית הופיעו האמנים הטובים בארץ שאירחו אמנים טובים לא פחות: שי בן צור והראג'אסטן אקפרס, רד בנד אירחו אתA-WA  , אביב גפן אירח את אביתר בנאי, התקווה 6 אירחו את טונה ואיך אפשר לבלות בערב בלי עומר אדם על הבמה.

במתחם הייתה גם במת אינדי שהקפיצו את אלפי הסטודנטים שלקחו הפוגה קלה מהבמה המרכזית, ואז גילו שהם נמצאים ליד במה נוספת. על במת האינדי הופיעו: הוויה, להקת זמאן, לוצ'ילה קרו, נצ'י נצ' ושי צברי עם נבחרת הגרוב של המזרח התיכון.

אוראל, סטודנטית מהמרכז שבאה לבלות ביום הסטודנט עם חברות מבן גוריון: "אני מרבה למצות מסיבות מהר ואחרי שעתיים כבר לרצות ללכת, אבל ההופעות אתמול היו כל כך טובות שהעיפו אותנו באוויר וגרמו לנו להישאר עד הסוף. ברגע שעומר אדם עלה לבמה כולם קפצו ושמחו עוד יותר, היה מטורף"


יובל, סטודנט למדעי המחשב שלא מרבה לצאת, הצליח להתגבר על הלו"ז העמוס ולצאת לערב אחד: "יצאנו כמה חברים להופעות והיה מעולה. רד בנד נתנו אחלה הופעה, אבל אביב גפן היה קצת מדכא, ועומר אדם עשה שמח והקפיץ את כולם, עשה לנו את הערב".

יום הסטודנט עוד לא נגמר, ביומיים הקרובים ימשיכו הסטודנטים בחגיגות עם שתי מסיבות בריכה מטורפות, אלכוהול זורם, גברים חטובים וסטודנטיות בביקיני קטנטן שיצליחו להסיח גם את דעתו של המציל. יהיה כיף ורטוב.