מדוע הזמין ראש העיר באר שבע את מנכ"ל אדמה מכתשים ללשכתו יחד עם קבוצת סטודנטים מבריקים מבן גוריון בשבוע שעבר?

הסיבה – הרעיון שפיתחו הסטודנטים נבחן טרם הנסיעה לתחרות על ידי דוד בן סימון ויוסי גולדשטיין, מנהל הבטיחות והאקולוגיה של אדמה והשניים ראו ברעיון פוטנציאל ראוי לשמירה על הסביבה והחליטו שהחברה תשקיע ותתמוך במיזם.


דוד בן סימון, מנכ"ל אדמה מכתשים, ציין כי "חברת אדמה רואה בהגנה על הסביבה אבן דרך משמעותית, ולכן היא משקיעה בתחום ומקצה לשם כך חשיבה ומשאבים רבים. בשנים האחרונות, כחלק מפעילותה העסקית, השקיעה החברה רבות בטכנולוגיות שיסייעו לשמירה על הסביבה. בפעילותה בקהילה משקיעה "אדמה" רבות בקידום יזמים צעירים ובחינוך למצוינות בפרויקטים רבים שמופעלים באזורים בהם היא פועלת - לוד, אשדוד ובאר שבע. בפרויקט זה, של הסטודנטים מבן גוריון מתחברים שלושת הערכים; שמירה על הסביבה, חינוך למצוינות וקידום יזמים צעירים, שהחברה מקדמת ומובילה וכך תמשיך גם בשנים הבאות. אני בטוח כי הסטודנטים יצליחו במיזם הייחודי הזה".

מאוניברסיטת בן גוריון נמסר כי תרומה זו מסייעת להגשמת חזונה של האוניברסיטה להפוך לאוניברסיטת מחקר רב-תחומית ברמה בין-לאומית מעולה, המובילה מצוינות מחקרית, חדשנות מדעית, מחקר בין-תחומי ומדע יישומי.

בסיום המפגש המרגש הודה ראש העיר לחברת אדמה על הירתמותה לפרויקט ועל תמיכתה בקידום פרויקטים נוספים ברחבי העיר ואיחל הצלחה לסטודנטים.